Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg szuleimmel elek mivel 3...

Meg szuleimmel elek mivel 3 honap mulva vegzek. Nincs sok penz amivel eltudnak indulni de elakarok koltozni. Nembirom mar szuleim viselkedeset ha van valami online oram mindig olyan hangosan beszelnek.pedig mar szoltam nekik. Mit tegyek? 21/l

Figyelt kérdés
Miert viselkednek igy ha mar szoltam nekik.
2021. márc. 5. 15:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Es nem csak ebbol a szempontbol mas szempontbol is idegesitoek mar:(
2021. márc. 5. 15:08
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Ők meg attól idegesek, hogy 21 évesen nem tudsz írni.
2021. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Havi 40 ezerért már lehet szobát bérelni.
2021. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyebkent szeretem amikor nem a kerdessel foglalkoznak hanem masba kotnek bele. Hanyszor tapsoljalak meg titeket?
2021. márc. 5. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Szedj ōsze pénzt és tipli 👌
2021. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Hidd el kérdező, hogy a válaszolók pedig a sok analfabétát unják.
2021. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Először is tanulj meg írni.

Másodszor hogy kérted meg a szüleidet, arra hogy maradjanak csöndben? "Fogjátok már be végre!" vagy "Légyszíves maradjatok csöndben, mert nem hallom a tanárt."?

Harmadrészt senki nem kötelez arra, hogy ott élj velük. Spórolás és mehetsz dolgodra.

Amúgy az nem 12L akart lenni a végén?

2021. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Közös albérlet valakivel vagy olyan munka, amihez jár szállás.
2021. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon idegesítettek a szüleim a távoktatás alatt, mert sokáig nem tudatosult bennük, hogy én most nem szimplán otthon vagyok hanem otthonról tanulok. Szintén sokszor hangoskodtak, kopogtak a szobám ajtaján vagy telefonáltak minden hülyeség miatt, vendégeket hívtak, bömböltették a tv-t stb. Én kitettem egy mágneses naptárat amiben vezettem a heti órarendem, a számonkéréseket (pl. vizsga, zh, kvíz) és a beadandókat. Elmondtam, hogy ezekben az időpontokban próbáljanak meg tekintettel lenni rám. Valamint valamikor ki is ragasztottam egy-egy papírt a szobám ajtajára, hogy most órám van, most vizsgázom stb. Nálunk más nem ment, hiába beszéltük meg újra és újra, mindig megfeledkeztek magukról vagy csak nem tudták észben tartani, hogy mikor vagyok szabad. Nem tudom, hogy ezen kívül még mi a problémád a szüleiddel, de ezt esetleg ki tudod próbálni, nálunk egész jól bevált.
2021. márc. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!