Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarok panaszkodni, de ez...

Nem akarok panaszkodni, de ez így normális?

Figyelt kérdés

Egy-két hete rámjött egy furcsa érzés, hogy nagyon hülye vagyok, és tanulni szeretnék. A reakciójuk a kijelentésemre, miszerint szerintem nagyon buta vagyok, és tanulni szeretnék, az volt, hogy tényleg buta az, aki azt mondja magáról, hogy buta, és ez kicsit rosszul esett.

Azóta sok dolgot kipróbáltam, tanulgattam, de anyukámék mindig kinevettek, hogy ez baromi nagy hülyeség, minek tanulok ilyeneket. Aztán logikai fejtörőket kezdtem oldani, de nagyon nem mentek, és megint rám jött, hogy butának érzem magam, most is kinevettek. Találtam egy énekesnőt, aki nagyon megtetszett nekem(mármint a zenéje) és megmutattam nekik, ők meg: uristen de tré, hát ilyet még én is tudok írni.

Ha sütök valamit, nem jó nekik, egyem meg az egészet én, pedig esküszöm finom lett. Amikor pedig megpróbáltam nekik elmagyarázni, hogy ez egy kicsit kellemetlenül érint, akkor is kiröhögtek, hogy micsoda gondjaim vannak.

Lehet csak én vagxok hisztis, de ez így jó?


2021. márc. 8. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem jó, ahogy bánnak veled, ezzel csak az önbizalmadat csökkentik.


Az nem kizárt, hogy buta vagy, de az, hogy ezt felismerted, már nagy lépés elöre.


Tanulj, ami érdekel - a logikai fejtörök ugyan nem sokat érnek, de a semminél az is több -, de ne foglalkozz a szüleiddel, ne érdekeljen a véleményük, hanem csináld, ami neket jó. Ami meg a sütést, stb illeti, az egyéni ízlés is igen eltérö, másrészt meg szerintem ök nem akarják, hogy magabiztosabb legyél.


Sok sikert a fejlödéshez!

2021. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Te nem vagy buta, de az övékét hagyd rájuk
2021. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 alletta ***** válasza:
100%

nem vagy buta. képezni szeretnéd magad, tanulni, ettől még senkinek nem lett baja. sőt, tájékozottabb lett tőle, akár egy területen, vagy az átlagos intelligenciádat növeled ezzel.

sütit sütsz, próba szerencse, el kell kezdeni valahol a gyakorlást.

szomorú, hogy szüleid így le akarnak húzni téged, rombolják az önbizalmad.

2021. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Amikbe belekezdtél tanulni végig is vitted? Vagy félúton abbahagytad? Lehet ez a bajuk.
2021. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
#4 nem, az a bajuk, hogy toxikus, szar emberek, akik nem vitték semmire, és mindenki mást le akarnak húzni a szintjükre.
2021. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
egy-két hete jött rád, és azóta sok dolgot kipróbáltál? És szerinted ezzel kellene, hogy komolyan vegyenek???
2021. márc. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A buta ember azt hiszi mindent tud. Minél okosabb valaki annál tisztábban látja mennyi mindent nem tud


1-2 hét tényleg kevés h több mindenbe belekezdj. Én is gyakran váltom a hobbykat de azért 3 hónapig kiszoktam tartani.


Szerintem ne mond nekik mit tanulsz. Ha sütsz, főzöl valamit akkor is csak magadnak. Szomorú hogy vannak szülők akik nem képesek támogatni a gyereküket

2021. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Ne törődj velük.Ők a buták és nem te.Te csak tanulj,olvass és művelődj.Ők meg bekaphatják már bocs hogy ezt írom de így gondolom🤔Csináld amit jónak látsz.Szerintem nagyon jó hogy sok mindent akarsz tudni
2021. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Ez gáz amit művelnek.

Nem vagy buta, legfeljebb sokmindent nem tudsz. Tanuld csak ami jól esik, ne mások ítélete formáljon. Új ismereteket szerezni sosem szégyen!

Nem kell közölni mivel foglalkozol, ha nem ízlik a sütid, az ő bajuk, ha nem tetszik a zenéd, az is az ő bajuk.

2021. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!