Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiú, illetve már Férfi létemre...

Fiú, illetve már Férfi létemre apás vagyok! Normális ez? Nem gáz?

Figyelt kérdés

Még mielőtt mindenki félreértené nem vagyok sem apa sem anyakomplexusos. Viszont apámmal sokkal jobban kijöttem mindig is mint anyámmal. Anyám egész életemben rám erőltetett mindent amit ő akart.

Egyszerűen nem fér össze az anyám és az én természetem.


25/F



2021. márc. 11. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Már miért lenne gáz, hogy te apukádhoz állsz közelebb?
2021. márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem gáz, nem kell erőltetni a sztereotípiákat. Én meg a nagymamámoz kötődtem a leginkább, sokkal jobban, mint anyámat-apámat együttvéve.
2021. márc. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 alletta ***** válasza:
90%
nem gáz. nem mindig érvényesül az általánosítás, hogy a lányok apásak, a fiúk anyásak. normális, hogy apud áll közelebb hozzád.
2021. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2%
Gáz? 25 évesen? Gyerek vagy?
2021. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Sok minden lehetséges. Ha Neked így jó, kit zavar?
2021. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy gáz. Viszont 25 évesen érdemes lenne rászoknod hogy férfinak hívd magad ne fiúnak. Ez egy kicsit furcsa egy kívülállónak.
2021. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Én is mindig apával jöttem ki jobban, talán azért mert sokkal inkább hasonlítok rá, mint anyára. 24/f
2021. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nő létemre én is apámhoz állok közelebb mert természetben rá hasonlítok.

Anyám ugyan úgy az a tipikus erőszakos, csak az jó ahogy ő akarja különben mártír és megakar halni..

2021. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#6

Úgy írtam magam :)

Köszönöm a válaszokat!

2021. márc. 11. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!