Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám miért kezel még mindig...

Apám miért kezel még mindig úgy mint egy tizenévest?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, jelenleg még otthon lakom. Ő még most is gyereknek kezel. Nem bízik meg bennem eléggé. Mindig ilyen aggódó természet volt, bár ez csak az utóbbi pár évben kezdett zavarni. Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

2021. márc. 13. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Elköltözni. Ameddig otthon élsz, marad a gyermekstátusz
2021. márc. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Mert otthon élsz
2021. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
aztán hol élne 21 évesen még, okoska?
2021. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Bizonyítani tettekkel hogy megbízható vagy, más nem nagyon lehetséges. Némelyik szülő még akkor se változik.
2021. márc. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha az ember otthon él, még 30 évesen is a szülők "kicsi gyereke"!

Van egy haverom, aki 27 éves, de még mindig engedélyt kell kérnie, ha megy valahova este(vagyis ment a vírus előtt), és nem tévézhet addig, ameddig akar...

Szegény srác már költözne, de nincs barátnője, akivel elköltözhetne... Ahhoz meg keveset keres, hogy egyedül tudjon fizetni egy albérletet...

2021. márc. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

28 éves koromig a nagymamámmal éltem. Engem nem kezelt gyerekként, mert bebizonyítottam, hogy felnőtt vagyok!

Annyi kötelezettségem volt, hogyha mentem valahova, mondanom kellett mikor jövök, ennyi. De ezzel nem is volt gond.

2021. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Mindenki jön a költözz el dumával mintha olyan egyszerű lenne..

Ha van munkád akkor adj valamit haza egy kis rezsi vagy valami

Akkor már mondhatod hogy engedje hogy úgy éld az életed ahogy akarod

Ha még suliba jársz az neccesebb

Bár itt a kérdés az hogy miben néz gyereknek

2021. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Jobbat mondok: Én 52.vagyok, apukám 90.éves. Magunkhoz vettük, mert sajnos Anyukám meghalt. Ő lett itt a főnök. Mai napig tanitgat, terelget,ő jobban tudja nekem mi a jó. Mert ő már öreg, és mindent IS tud. Rá hagyjuk. :)
2021. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
65%
Valószínű még nehezen emészti hogy az ő "kisgyereke" már felnőtt és szabad akaratú és nem megy mindenhova az apukájával. Ha mindig is ilyen kis aggódó volt, akkor ez a szokása megmarad és ugyanúgy félthet/kezelhet úgy. Mégiscsak az ő gyereke vagy, de mond neki hogy apa, már felnőttem nem vagyok kisgyerek.
2021. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!