Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi a valószínűsége, hogy...

Mennyi a valószínűsége, hogy valaha elfogadják?

Figyelt kérdés
Pár hete jöttem össze barátommal és a családom nincs nagyon kibékülve vele. Az zavarja őket a leginkább, hogy kék haja van és az egyik kezén van tetoválás. Szerintük túl kirívóan néz ki és biztos találni fogok majd valakit, aki normálisan néz ki, barátomat meg inkább hanyagoljam.
2021. márc. 16. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
kérd meg a pasid, hogy fesse be a haját barnára amíg elfogadják, aztán mehet megint a kék
2021. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
99%
Mennyi idös vagy te meg a barátod?
2021. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Sosem értettem az ilyen embereket. Szerintem beszélgess el a szüleiddel, és mondd el nekik, hogy mennyire nem az határozza meg egy ember jellemét, hogy kék-e a haja vagy sem. Hátha leesik nekik, hogy felszínesen viselkednek.
2021. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Hadd maradjon csak meg kéknek a haja.Azt nem írtad hogy most hány éves,de mindig be van neki festve ilyen színűre,akkor évek múltán már nem fogja őket zavarni,mivel úgy is megkopaszodik.
2021. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Ohh, amilyen sracokkal en randiztam tinikent, te jo eg 🤣

Szuleim sose szoltak bele, de volt velemenyuk, amit mindig szakitas utan el is mondtak :D

Kerdezo, nem muszaj elfogadniuk, ne hivd max akkor at hozzatok, aztan ennyi. Ha nem nehezitik meg a kapcsolatodat, akkor hagyd figyelmen kivul a szuleid velemenyet. Az a lenyeg, hogy szeressetek egymast es a srac banjon jol veled.

2021. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem ezt meg kéne beszélni a szülőkkel. Leülni eléjük és elbeszélgetni velük. Megmagyarázni nekik amit 3-mas is írt, hogy az ég világon nem jelent semmit a haja színe. Így érzi jól magát, így tetszik neki. Ezt meg kell beszélni a szülőkkel, ugyanis nekik kell alkalmazkodniuk ebben a helyzetben!

DE! Abban viszont igazuk van, hogy ilyen hajjal és tetoválással az éttermek többségébe így nem fogják beengedni, rengeteg munkahelytől fogja azt a váalszt kapni, hogy ezek miatt nem veszik föl. Tapasztaltam én már ilyet, szülő vagyok, a fiamnak a csuklójától a válláig van egy tetoválása a karján. Egy teljesen átlagos étterembe már nem engedték be így. Nem rúgták ki, de mondták, hogy nagyon sajnálják, de így nem látogathatja az éttermet. Ez volt 4 éve, azóta mindig hosszúujjú pólót hord.

2021. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyi idősek a szüleid, és mennyit járnak közterületre, de a mai világban már egyáltalán nem kirívó a kék haj. Naponta látok embereket mindenféle rikító színű hajjal az utcán, semmi rendkívüli nincs benne. A tetoválás meg már az én gyerekkoromban is teljesen hétköznapi dolog volt (24 vagyok).
2021. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%
Feriről van szó??? Na most elmondalak neki
2021. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%
Milyen étterembe nem engednek be kék hajjal, te hol élsz?
2021. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem kell beszélni róla a szülőknek, mikor találkoztok.. ha még pár hét múlva is együtt lesztek, akkor hozakodj elővele újra.. Előbb-utóbb ha látják, hogy komoly és nincs rád rossz hatással csak elfogadják.
2021. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!