Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kidobtak otthonról mert drogozom?

Kidobtak otthonról mert drogozom?

Figyelt kérdés
Kidobtak otthonról mert lebuktam a füvezéssel. Egyszer már lebuktam de akkor csak szobafogság volt nem mehettem sehova. Most pedig újra elkezdtem és kidobtak otthonról és azt mondták meg ne lássanak mert eltörik a kezem. :( Most mamámnál vagyok de itt nem maradhatok életem végéig. Mit csináljak?

2021. márc. 17. 18:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
99%

Hány éves vagy?


Szokj le és könyörögj ki még egy esélyt.

2021. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem lehet.. Visszamennék és apám tényleg megtenné.
2021. márc. 17. 18:54
 3/28 anonim ***** válasza:
67%
Keress munkát aztán albérlet. Aztán ha mész látogatni próbáld nekik elmagyarázni hogy a fű nem egyenlő a heroinnal.
2021. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
45%
Magadnak köszönheted. Első alkalomnál pár sallert érdemeltél volna, a 2. után lehet én is kidobtalak volna hirtelen felindulásból.
2021. márc. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
27%
A mamád is szokott pippantani?
2021. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Dehogy :D
2021. márc. 17. 19:08
 7/28 anonim ***** válasza:
68%

Ha igazán számítanak neked a szüleid és nem akarsz egy életre búcsút venni tőlük, akkor szokj le egyszer és mindenkorra. Én láttam rá már nem egyszer példát, hogy ha valakinek igazán fontos a másik ember és tudja, hogy elcseszi a köztük lévő kapcsolatot és belátja, hogy magának is árt, akkor bizony le tud szokni.

A pszichiátrián is kaphatsz segítséget meg lehet máshol is.


Jól értem, hogy már egyszer abbahagytad ideiglenesen? Ha így van, akkor ne add fel! Ha akkor sikerült, akkor most is fog!


Hidd el nekem, hogy le lehet róla szokni és valójában nélküle is lehet boldog és teljes életed. Nagyon sok minden van ezen kívül, ami boldoggá tud tenni.

2021. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
62%
Szokj le,gondolom nem akarsz zombi lenni,vagy egy berivózott ember.
2021. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
59%
Egy szóval nem írta hogy függő
2021. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
57%
😂😂😂ezek a kommentek mindig megnevetetnek
2021. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!