Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Túlságosan a szivemre veszem,...

Túlságosan a szivemre veszem, ha történik valami a szüleimmel, most épp összevesztek és annyit stresszeltem fogytam 1 kg, ez normális?

Figyelt kérdés
nem tudok elmenni normálisan bulizni, vagy nyaralni több napra, mert mindig azon jár az agyam mi van, ha történik velük valami rossz, mostanában apa kicsit idegesebb s félek mindig nehogy összevesszenek pedig nem ez a verekedős házból kidobálós szitu van csak egyszerűen nem szeretem ha rossz a légkör és nem akarok nekik semmi rosszat

2021. márc. 18. 18:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ja és 19L, ez volt mikor egyetem miatt máshol laktam is
2021. márc. 18. 18:28
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Aha. 1 kg fogyásra nem mondanék semmit, picit kevesebbet eszel meg iszol egy nap akkor már annyival kevesebb leszel legközelebb a mérlegen.
2021. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Minden családban vannak viták, hol kisebbek, hol nagyobbak, van ahol szinte mindennapos, máshol évente 1x van. Nálatok nem túl vészes a helyzet a elírtakból, ezen ne stresszelj. Persze jó lenne elkerülni a szitut, ha a kiváltó ok ellen tudsz tenni valamit, az segíthet a viták megelőzésén.
2021. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolatban, pláne, ha több éve tart vannak nézeteltérések. Ez valamilyen szinten normális is. Ha nincs semmi vita, akkor sok esetben magukban fortyognak az emberek, ami nem jó.
2021. márc. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

1 kiló fogyás az gyakkorlatilag kb. mérlegpontossági határon belül van...

Vagy akár mondjuk nem mentél kaksizni egyszer... Vagy több vizet ittál... vagy mensi előtt kicsit jobban visszatartja a szervezeted a vizet...

2021. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

nem tudok elmenni normálisan bulizni, vagy nyaralni több napra


Hát ez aztán égetően fontos probléma márcisban, lezárás idején...

2021. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

"fogytam 1 kg, ez normális?"

Az a nem normális, hogy kilónként csekkolod a súlyodat! Hány kiló vagy és milyen magas?

2021. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Szorongsz, pszichológus. Plusz bekattantál a lezárástól. Keress társaságot, online programokat. Rengeteg van.
2021. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
Nyugi, ne stresszelj, ha gondok vannak a családban a) próbálj beszélni a szüleiddel, b) tartózkodj minél kevesebbet otthon, c) ha egyik se használ, költözés.
2021. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
itt nem a bulin s fogyáson van a lényeg, hanem a rossz érzésen ami folyamat felemészt:)
2021. márc. 18. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!