Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akik otthon élnek és titokban...

Akik otthon élnek és titokban dohányoznak azok hova rejtik a cigit?

Figyelt kérdés

Nyilván szagról észre lehet venni, ha a szülők nem dohányoznak, de ettől tekintsünk el. Hogy lehet hatékonyan rejtegetni a cigit? Nekem pl amikor cigiztem nem volt szükségem rejtegetésre, pedig a szüleim tiltották. Viszont ők is cigiztek és nem tűnt fel nekik soha ha eltűnt egy-egy szál, illetve ha nagyobb mennyiségű pl egy doboz volt nálam, azt koliban hagytam mindig, itthon meg nem cigiztem.(Egyébként másfél éve leszoktam az egyik napról a másikra, tehát már mindegy.) Viszont akiknek nem voltak ilyenek azok, hogyan titkolták el? Mármint én nem mertem soha otthon hagyni, mert mi van ha valaki keres valamit, vagy kiborul valamik a táskába, más veszi észre, más pakol ki és ott a cigi. Viszont ha valamit rejtegetni próbálok, mindig feltűnő hogy titkolok valamit, tehát gondolom észrevennék ciginél is. (A szülinapi ajándékokkal jártam mindig úgy, hogy megtalálták a meglepit, mert mondjuk feltűnően figyeltem, hogy ne nyúljanak mondjuk a fiókba, vagy a táskámba :D)


Szóval aki otthon élt, nem volt lehetősége koliba hagynia cigit, az hogy rejtette el?


2021. márc. 19. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szekrényem alsó részében volt pár cipősdobozom. Az egyikben volt egy még sosem használt sportcipő és én abba raktam mindig bele. Ha meg mentem valahova akkor vittem magammal és amikor hazaértem akkor visszaraktam oda a táskámból. Tudtam hogy ott úgyse fog senki keresni semmit mert csak én cipőim/dobozaim voltak ott. (Nem rendes cigi volt csak ecigi szóval a szagról nem lehetett észrevenni)
2021. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatesóm a sulis táskája belső zsebében tartotta. Csak sajnos az előtérben az anyja ráborított egy adag kaját és ki akarta mosni a táskát, gyorsan kirámolt belőle. Így derült ki. Volt is patalia
2021. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A könyvespolcon, egy lexikon mögött.
2021. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
En az agy moge dobtam be mindig.
2021. márc. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem cigizek de ha igen akkor talán a táskámba tenném mert oda aztán tényleg senki nem nyúlt eddig és van több rejtett fiókja amiről csak én tudok így nem fognak rálelni :D.

A szagra pedig ha nem lennék óvatos akkor utána gyorsan ilyen szájspray lenne a megoldás ami erős meg parfüm és deo kombó mint a suli wécében szokták a többi csajék :D..

2021. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Például a táskámba. Ahhoz senkinek semmi köze, nem mernek belenyúlni.
2021. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!