Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Erre mit kéne reagáljak?

Erre mit kéne reagáljak?

Figyelt kérdés
Anyám ma leültetett beszélni. Fogalmam sem volt miről lesz majd szó, de erre nem számítottam. Azt kérdezte, hogy miért van fleshlight-om. Először azt sem tudtam mit szóljak ehhez, hiszen mindig jól eldugom a család elől (már csak azért is, mert életem végéig szekálnának vele). De milyen érdekes, ő “véletlenül” mégis megtalálta. 17 éves fiú vagyok, és szerintem egy ilyen dolog k*urvára csak rám tartozik. Azt mondta, dobjam ki, mert nagyon gáz hogy ilyenem van, továbbá, hogy ilyen csak a “beteg” embereknek van, olyanoknak akik már öregek és nincs párjuk. Azt is leszögezte hogy szerinte a nőknél is “beteg” dolog a dildo. Nagyon ciki volt számomra erről beszélni vele. Mivel nagyon vártam már hogy végezzen, nem mondtam neki, hogy - főleg a mai világban - ez egy tök elfogadott dolog, sok embernek vannak ilyenjei, semmi gond nincs ezzel, ezzel nem “betegek” az emberek. És amikor már azt hittem gázabb nem lehetne, felhozta, hogy szóljak valamelyik haveromnak vagy unokatesómnak hogy vigyenek el fizetős nőhöz. Mondtam neki biztos hogy nem megyek el, nem így szeretném elveszíteni a szüzességem. A fleshlightot persze eszem ágába sincsen kidobni, ő kutatta ki. Saját szobám nincs ahová nyugodtan eltehetném, de ezt persze nem veszi észre (pedig igenis szükségem van a magánéletre). Most szerintetek csinálnom kéne valamit? Miért nem tudta egyszerűen (ha már kikutatta) figyelmen kívűl hagyni, gondolván ez az én magánéletemhez tartozik? Bár így saját szoba nélkül magánéletről nem is álmodhatok ebben a házban. Köszönöm ha végig olvasod, és a válaszokat is!

2021. márc. 19. 19:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem inkább legyen fleshlightod mint, hogy fizetős nőhöz menj. Egyébként meg nem kellett volna szobahoznia. Szerintem ez tabu. Volt rá pénzed megvetted kész. Nem fegyver... Nem is értem.. Mert a prosti az jobb.... Persze..
2021. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Úristen..nem hiszem el, hogy ezt így felhozta. Meg se fordult a fejében, hogy rohadtul nem rá tartozik? Persze ha az ő holmiját turná át valaki gondolom nem lenne boldog. A fizetős cucc az pedig már vicc kategória. Nem tudom mit reagálj rá, én totál kiborulnék. Sajnálom, hogy ez megtörtént.
2021. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha még egyszer megtalálja tuti ki fogja dobni.
2021. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én rákérdeznêk, ha annyira csúf dolog ez, honnan tudja mi is ez? A prosti nem jobb, ki tudja mit kapsz el tőle. Az lett volna undi, ha használtan veszed a fleshlightot 😅 amúgy simán elküldtem volna a fenébe.
2021. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, komolyan a prosti jobb? A fleshlight ritkán ad tovább gombás fertőzést meg kankót!

Először azt hittem valami vallásos lesz a csattanója miatt, de ez, hogy menjél fizetőshöz, ez rosszabb.

Nem tudom, mit tudnál csinálni. Nyilván semmi értelme annak, hogy ezt szóvá tette, hogy problémázik, annak meg pláne nincs. De jól dugd el legközelebb a cuccot, nehogy tényleg kidobja...

2021. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vele, még mindig jobb mintha felcsinálnál egy csajt az egy éjszakás kalandon.
2021. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Mondd meg neki, hogyha még egyszer turkál nálad vagy olyan dolgot hoz szóba amihez semmi köze, b*zinak állsz és kifestett körmökkel, kihúzott szemekkel jössz majd haza :D
2021. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Mi az a fleshlight? 35 vagyok de fogalmam sincs
2021. márc. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#8 [link]
2021. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
8-as a fleslight = műpunci
2021. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!