Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi tévő legyek anyámmal? Már...

Mi tévő legyek anyámmal? Már megőrjít.

Figyelt kérdés
Régóta érzem azt, hogy nincs magánéletem. Anyám tök normálisnak veszi, hogy állandóan ki-be járkál a szobámba, természetesen kopogás nélkül benyitogat hozzám. Minden nap takarítunk, én is nagyon rendszerető vagyok, minden nap kitakarítom a saját szobámat, de ha nem tenném akkor megint csak itt szöszmötölne bent nálam fél órát. Sokszor van, ha nem vagyok itthon akkor ő az összes létező szekrényemet, fiókomat átrendezi csak úgy. Konkrétan a vibrátoromat is a páromnál kell tartogatni, mert anyám egy szempillantás alatt kiszúrta volna bárhova is rejtettem volna. (legalább a sokasítóra azt hitte kézfertőtlenítő). És ha már ilyen témánál tartunk, nem tudom mikor önkielégíttetem úgy, hogy ne attól kéne rettegne mikor nyit be. Sokszor volt, hogy rám nyitott, de persze gyorsan kapcsoltam és úgy tettem, mint ha aludnék. A falamon volt egy baglyos falimatrica, amit miután leszedtem egy icipicit látszódott a ragasztó nyoma, de nem volt szembetűnő, viszont anyámat zavarta. Erre egyik nap arra értem haza az iskolából, hogy az egész szobám szét van pakolva és anyám épp lefesti az szoba egész falát. (szürke a falam és maradt még a szürke festékből és ő most úgy gondolta még egyszer összekeni az egészet egy ilyen hülyeség miatt). Röviden tömören anyám azt csinál a szobámban, amihez kedve van, mikor próbáltam megbeszélni vele, hogy ez nekem így nem oké, felháborodott, hogy mit szólok bele, azt mondta mivel ő előbb lakot itt ezért ez az ő szobája is. Na ez fasza gondoltam. Egy másik dolog, ami szintén kiskorom óta végig kísér az az, hogy bármilyen feladatom, teendőm van anyám késztetést érez arra, hogy ő intézze el, mikor mondom neki, hogy az én dolgom, én is meg tudom oldani és inkább ne szóljon bele természetesen felháborodik (én nem azt érzem hogy segíteni szeretne, azt érzem hogy valami életképtelen fogyatékosnak tart aki nem tud magától megoldani semmit) A személyes dolgaimat elmondja másoknak, pl volt hogy egyszer rám nyitott mikor szexeltem a párommal, felháborodott hogy ilyet hogy lehet a házban (18 vagyok, 2 éve együtt vagyok a párommal), majd következő hetekben röhögcsélve mesélte el mindenkinek hogy mi történt. (kicsit sem volt megalázó, de már kezdek hozzászokni hogy sokszor le aláz). 18/L

2021. márc. 23. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Énekelem, amit mindjárt sorban írni fognak:

"Köööltööööözzzzz eeeeeeell"

2021. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 alletta ***** válasza:
97%
erre mondják, hogy vagy megszoksz, vagy megszöksz. ha nem tudjátok megbeszélni, hogy neked is hagyjon életteret, akkor a viszonyotok csak romlani fog.
2021. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudtam hogy az jön hogy költözzek el, ez a leghőbb vágyam csak egyenlőre nincs hova és nincs miből, ugye.
2021. márc. 23. 15:34
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

zárd be az ajtót. ha nincs rajta zár, akkor szerelj fel egyet. vagy, tudod, költözz el


(amúgy miért nem kéred meg hogy szálljon be harmadiknak? hátha észreveszi magát. én tuti mindenhol széthagynámminden szexuális segédeszközömet, csakazértis)

2021. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem koltoznél el, akkor a barátod kiszerelhetné a szobád zárát és kulcsot csinálhatnál, egyszerűen kizárod, már rég rászolgált.
2021. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti zárat tennék az ajtómra, ha nincs, még akkori ha műanyag harmonika. Jah és megmondanám anyának, hogy vegye tudomásul, hogy nem egy 5 éves kislány vagyok, hanem felnőtt nő, és van magánéletem.

Jah és ami a legjobb, turkálj te is az ő cuccaiban, meg rendezd át a holmiját, hátha leesik neki, hogy mit csinál.

2021. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Minimum egy riglit már rég rátettem volna az ajtóra.
2021. márc. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted ha eddig ilyen volt segít bármi is? Hiába a rigli, akkor azon fog háborogni. A tulajdonának tekint, sajnos ez nem fog változni. Bírd ki, amint teheted menj koliba.
2021. márc. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap hagyj jó nagy kupit a szobában, előbb-utóbb megunja. Ha nincsenek hajókötélből az idegei ki fog bukni és átcsap veszekedésbe. Aztán hozzá vághatod, hogy majd Te rendet raksz, ne pakolásszon folyton ott. Ha megint kezdi, kezd el Te is. Ha meg a szobádban vagy és nincs zár és nem enged felszerelni sem, tégy az ajtó alá egy háromszög kitámasztót. Nem tud rádnyitni. Én első körben ezt tenném, ha ennyire értetlen.
2021. márc. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Belulrol tehetnel egy reteszt a szobadra, hogy tudj egy jot masztizni hangos zene mellett, meg dugni a paroddal.


Viccet felreteve, nagy gond, hogy anyad ilyen kivancsi termeszet, de ha tenyleg csak ennyi vele a gond, es amugy meg tudsz vele osztani mindent, tudsz vele beszelgetni, nevetni, akkor nem olyan nagy problema ez. Valoszinuleg aggodik, hogy valamit talal nalad, ezert kutakodik es rendezkedik, es biztos nagyon raer, sok a szabadideje. Mond el neki, hogy anya, ne kutass a dolgaim kozott es kopogj mielott bejossz a szobamba.

2021. márc. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!