Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem fogják fel a szüleim...

Miért nem fogják fel a szüleim, hogy önhibámon kívül nincs munkám?

Figyelt kérdés

Alapból nincs álláslehetőség ezen a településen, ahol lakok, de nem akarok elköltözni, mert nincs kivel. Nem akarok egyedül élni, pénzem sincs rá. A vírus miatt nincs hova beadnom az önéletrajzomat, itt pedig protekciósok kapnak állást csak.

A szüleim gyakran piszkálnak, hogy miért nincs még munkám. Nem értem; nem fogják fel,hogy alapból kisvárosban lakunk, és még vírus is van? Ha nem hívnak be sehova, nem tudok mit csinálni, ha a fejem tetejére állok, akkor se lesz jobb.



2021. márc. 23. 17:56
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
87%

"de nem akarok elköltözni, mert nincs kivel."


Ezek szerint akkor mégsem állsz a fejed tetejére. Sokan költöznek össze idegenekkel is akár más városban ha ott van munka vagy keresnek olyan munkát, amihez van szállás.

2021. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
44%
2021. márc. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
86%
Szállásos meló?
2021. márc. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell ahhoz elköltözni, hogy egy közeli másik faluba, kisvárosba, nagyvárosba bejárj dolgozni!


Van egy olyan érzésem, hogy egyfolytában a kifogásokat keresed...

2021. márc. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 Metionin ***** válasza:
57%
Mert idióták. Viszont ha alapból nincs sok lehetőség arrafelé, akkor költözz inkább. Sokan laknak úgy hogy többen vannak egy albiban, nem csak diákok. Ha a vírushelyzet elmúlik, attól még ugyanúgy kevés lesz a lehetőséged. Már akkor inkább lakj olyan helyen, ahol könnyen találsz új munkát ha elveszted az előzőt plusz a szüleid se basztatnának.
2021. márc. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
87%

1) Mi a végzettséged?

2) Van-e már előzetes munkatapasztalatod?

3) Milyen jellegű munkát keresnél?

2021. márc. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
91%

Hát figyu...

Én is nehezen találtam nagyon sok gyárba fel se vettek.


Aztán felvettek egybe. 10 km-el a másik városból indul céges busz szal hajnali 3kor kelek átmegyek 4.20-4.45 kor indul megy még plusz egy órát + 40 km-re.


2 műszak. Eddig irodában voltam.


Igazából nekem tetszik csak a céges busz miatt sír a pofám de próbálj meg így

2021. márc. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom mar boven elmultal 18, nem tanulsz, dolgozni nem akarsz, tehat tokre eleguk lehet a szuleidnek, ezert “nem fogjak fel”.Nem azert, mert ok az idiotak kerdezo, csak szolok.


Tudom, hogy nehezebb most munkat talalni, de le kell adni az igenyekbol, ha utazni kell erte, akkor utazni, ha koltozni kell, akkor koltozni, valahol el kell kezdeni. Vannak olyan munkak is, amik szallast is adnak.

Nem tarthatnak el orokke a szuleid, ez nem elet.

Szedd ossze magad es keress munkat.

2021. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ hány éves vagy, ha 18 akkor oké, még el tudod tartatni magad pár évig. Ha 25+ akkor viszont nem akarod eléggé, és csak kihasználod a kényelmes helyzetet.
2021. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
87%
Ezek szerint ott ahol laksz mindenki munkanélküli.
2021. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!