Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A karantén befolyásolta...

A karantén befolyásolta valahogy az otthoni légkört nalatok?

Figyelt kérdés
Igy hogy mar tobb honapja be vagyunk zárva, es sztem mindenki tobb idot tolt otthon, eleg embertpróbáló turelmesnek maradni. Ti hogy vagytok vele?
2021. márc. 23. 23:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
97%
Semmi nem változott. A párom ugyanannyit dololgozik, én ugyanúgy munkanélküli vagyok, mint évek óta, szóval ugyanannyit vagyunk együtt, mint vírus nélkül
2021. márc. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én a szüleimmel élek (apukám bejár dolgozni, anyukám nyugdíjas és most nem tudott visszamenni a munkahelyére, én itthonról tanulok) és mindenki sokkal ingerlékenyebb, feszültebb és ebből kifolyólag több a veszekedés, morgás. Valamint sokkal kevesebbet beszélgetünk, sokkal felszínesebb és hétköznapibb dolgokról (pl. időjárás és hasonlók), mert igazából senkivel nem történik semmi, nem érnek új ingerek, nem nagyon találkozunk senkivel.
2021. márc. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
96%
Férjemmel ketten vagyunk, családi vállalkozásban dolgozunk. Eddig is itthonról dolgoztunk, ketten vagyunk az irodában ugyanúgy, mint előtte. Jó így, de előtte is így volt.
2021. márc. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ott lett jobb, ahol a házastársak megértőbbek, nem vált akuttá az időhiány egymásra.


Ahol akuttá vált ott már titkos játszmák mennek egymás ellen, amit az elvárások generálnak.


Ne várjon el túl sokat a másiktól, biztos hogy jobban teljesít ha saját akaratából cselekszik.

2021. márc. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes, azok lettek lepontozva, akik elégedettek az életükkel (pl. 13-as.) Ilyenkor jót röhögök a gyk-n:DDDDDD
2021. márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nálunk jobb lett, több időnk marad egymásra, végre hétköznapokon is együtt tudunk ebédelni, hétvégente meg minőségi időt töltünk együtt - pl. társasozunk vagy túrázunk.
2021. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

15, ha ram gondolsz, nem en voltam, meg csak most olvasom a válaszokat

egyebkent igen, gyk-n ha megmered osztani, hogy pl. nem vagy szegeny, boldog vagy, van párod stb. akkor mar pontoznak le a többiek xD

amugy nalunk nem változott semmi, en tanulok, de dolgozok is, szoval ugyanannyit vagyok el kb, mindenkinek van kulon szobája, szoval nincs igazabol problema

2021. márc. 24. 21:20
 18/22 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem voltam jó viszonyban apámmal, de amióta haza kellett költöznöm a kollégiumból, legszívesebben a falat kaparnám elkeseredettségemben... Kezd kijönni rajta az Alzheimer-kór, ez pedig abban nyilvánul meg, hogy rendkívül agresszív, nem lehet vele egy értelmes mondatot váltani, illetve mostanában elkezdte azt a hülyeséget, hogy mi meg akarjuk ölni (anyám meg akarja mérgezni/fojtani/nyakon szúrni álmában), ezért még undorítóbban viselkedik velünk, mint eddig. Öröm az élet egy ilyen emberrel. :D
2021. márc. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Most amúgy azt nem értem, miért lett lepontozva az, hogy a karantén óta áll a fingszag a lakásban?

Nem én vagyok az,aki telifingja, hanem azok, akik homeofficeban, vagy online oktatásban tespednek otthon.

Én meg, amikor a napi munkámból hazajövök -ezt a melót nem lehet online művelni- csak a bűzt, és a konkrét fingszagot érzem, mikor belépek a házba. És ha ablakot nyitok, megy a nyafogás, hogy hideg van..

2021. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
19, nekem vicces volt :DDdd
2021. márc. 25. 23:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!