Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan anyával, aki az életemröl soha nem kérdez semmit, inkább kutakodik utánam? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés
Az anyagi helyzetem nem engedi meg, hogy külön szobám legyen, ezèrt kénytelen vagyok anyámmal lakni egy szobában. Mondanom sem kell, a személyes terem egyenlö a nullàval, Én úgy gondolom, hogy igy is tiszteletben lehetne tartani egymás dolgait, de anyám számára ez ismeretlen fogalom. amikor nem vagyok itthon, àtnézin a dolgaim, kutakodik a cuccaim közt, rendszeresen bele nyúl a pénztárcámba, elveszi a telefonom, amig alszok, és próbál bele nézni... a kapcsolatunk szornyu, de szerintem ez foleg miatta van. Soha nem beszélgetett, és most sem beszélget velem, inkább próbálja kikutakodni a dolgaim. régebben naplót irtam, de befejeztem, amikor rájöttem, hogy olvassa. Mindig máshogy volt visszatéve.legutóbb azzal verte ki a biztositekot nalam, hogy bele turt a kukamba, es atnezte azt... agyrém ami itt van. Valamikor inkább kedvem lenne meghalni. Hogyan menthetném meg magamat ebböl a helyzetbol?
2021. márc. 25. 07:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
Mi a kifogasod, miert nem koltozol el?
2021. márc. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
78%
Minél előbb költözz el, sajnos mást nem tudsz csinálni. :/ Vagy próbáld megbeszélni vele, hogy ez így nem oké. Addig is a telefonodra rakj kódot és akkor nem tudja feloldani, papírra meg ilyen helyekre meg ne írj fel semmit inkább.
2021. márc. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azért nem költözöm el, kedves elsö, mert külön szobára sincs pénzem, nemhogy albérletre... 18 éves vagyok
2021. márc. 25. 08:28
 4/19 anonim ***** válasza:
24%
Ameddig anyád tart el, ő is tudja, hogy bármit megtehet veled. Kezdj el munkát keresni.
2021. márc. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Apád merre van?
2021. márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
12%
nyilván elváltak, de ehhez mi közöd?
2021. márc. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Hogyhogy mi köze? Modortalan bunkó. Az apja a másik szülője, akire kellene, hogy számíthasson baj esetlén. Paraszt.
2021. márc. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%
Látom, a munkakeresés gondolatától pánikba esett a kérdező, és lepontozott.
2021. márc. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, te pszichiátriai beteg vagy? Hogy ennyire nem tudod elfogadni a lehetőséget, hogy saját magadról gondoskodj.
2021. márc. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonymousreview60 ***** válasza:
89%

Elköltözni. Csak a mód és az idő a kérdés.

Ez mentális zavar szintű dolog vagy telibesz@rja, hogy neked is kell - legalább virtuális - magánszféra. Naplót írhatsz titkosított fájlba is. Én is azt teszem, pedig nincs is aki megnézze.

2021. márc. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!