Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kéne tapintatosan...

Hogyan kéne tapintatosan visszautasítani a lányom meghívását?

Figyelt kérdés
A legutóbbi hosszú hétvégét a lányomnál töltöttem, aki egy lakótárssal együtt bérel egy lakást. Egyébként ismerem a lakótársát is, jól ki is jövök vele nem is ez a baj. Hanem hogy a legutóbbi ottlétemkor egy elég kellemetlen felfedezést tettem velük kapcsolatban. Így egyenlőre kínos lenne számomra ott lenni velük. Viszont a húsvéti hosszúhétvégére már vár a lányom. De én inkább egyenlőre elkerülném a hosszabb időtöltést. Hogyan és mivel kéne visszautasítanom a meghívásukat, hogy ne sejtsenek semmit?(Egyenlőre még megbeszélni sem szeretném velük a dolgot, majd esetleg később).

2021. márc. 25. 18:32
1 2 3 4 5 6
 21/53 Savlekotő ***** válasza:
55%
Elfogadnád őket együtt?
2021. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
43%
khaaaaamuuuuuh
2021. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
88%

ezek szerint nem tudjuk meg, mit is fedezett fel a kérdező.

amúgy meg nem is lenne a kérdés szempontjából fontos, ürügykeresős kérdés a tény megírása nélkül is fel lehetett volna tenni.

szóval a kérdésből nem értem, mi ez az egész. ha már leírtad, hogy felfedeztél valamit, miért nem írod le, hogy mit. szexeltek?

2021. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
69%

És akkor mégis mi a büdös franc van, ha netán szeretik egymást?


Szerintem szánalmas vagy, és a hozzáállásod is!

2021. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem biztos, hogy közük van egymáshoz. Nem tudom mit láttál, de ha csak nem azt, hogy smárolnak, vagy ennél durvábban, akkor még ne gondolj arra, hogy leszbi a lányod. Mondom ezt úgy, hogy én is láttam a lányomat kézen fogva sétálni a nyílt utcán a barátnőjével.

Ami pedig a kérdést illeti, menj el, mert legalább meg tudsz bizonyosodni a feltételezésedről.

2021. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
89%

22, az hát

Gondolod, hogy ha ilyen prűd egy szülő, hogy még itt se írja le, hogy szerinte leszbi a lánya, azt meghívja a gyerek a hosszú hétvégére?

2021. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
13%

Apuka van a családban?


Ha igen, ő biztos elmenne őket meglátogatni. ;))))

2021. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
Nyílván szexuális jellegű dolgot láttam, hadd ne részletezzem már.A kérdés szempontjából amúgy sem releváns.
2021. márc. 25. 19:45
 29/53 anonim ***** válasza:
90%
Akkor huncut-eszközt találtál náluk a fürdőben?
2021. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
88%

Akkor ne részletezd, de akkor minek írtad bele ezt a kérdésbe? Ürügykeresős kérdést anélkül is fel tudtál volna tenni. Mondom, kamu ez a kérdés.

Szexuális jellegű dolog annyi minden lehet, részegen lányok smárolnak egymással, de józanul nem, vagy kipróbálnak ezt azt egyszer és annyi.

2021. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!