Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kéne tapintatosan...

Hogyan kéne tapintatosan visszautasítani a lányom meghívását?

Figyelt kérdés
A legutóbbi hosszú hétvégét a lányomnál töltöttem, aki egy lakótárssal együtt bérel egy lakást. Egyébként ismerem a lakótársát is, jól ki is jövök vele nem is ez a baj. Hanem hogy a legutóbbi ottlétemkor egy elég kellemetlen felfedezést tettem velük kapcsolatban. Így egyenlőre kínos lenne számomra ott lenni velük. Viszont a húsvéti hosszúhétvégére már vár a lányom. De én inkább egyenlőre elkerülném a hosszabb időtöltést. Hogyan és mivel kéne visszautasítanom a meghívásukat, hogy ne sejtsenek semmit?(Egyenlőre még megbeszélni sem szeretném velük a dolgot, majd esetleg később).

2021. márc. 25. 18:32
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
43%

En is csokoloztamna bnommel de nem vagyunknlezbik se nem eggyutt.. es ha igen akkor hogy fogadod?


Amugy sok anyuka meg mindig karot nyelt lenyek... kicsit terjunk mar eszhez... 21. Szazadban elunk...

2021. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
90%
És most hónapokig hazudozni akarsz a lányodnak?
2021. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
76%
Tedd már félre a h*lye nézeteidet, fogadd el a gyermekedet annak aki és menj el hozzá. Szívesen!
2021. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 qkker1 ***** válasza:
96%

"Nyílván szexuális jellegű dolgot láttam, hadd ne részletezzem már.A kérdés szempontjából amúgy sem releváns.'


Pedig releváns, mert abból lehet /téves/következtetést levonni!

2021. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
70%
Mondd meg neki, hogy mit láttál, és, hogy neked ezt még meg kell emészteni.
2021. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
47%
Hosszútávon érdemes lenne ezt megbeszélned a lányoddal, rövidtávon viszont mondd azt, hogy beteg vagy. Nem covid, csak mondjuk hasmenés vagy valami ilyesmi.
2021. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
60%

Ebben a helyzetben én most ráfognám a COVID-ra, hogy 1. öreg vagyok 2. félek 3. biztos belehalok, ha elkapom ezt a szaharát

Ha pedig TÉGED beoltottak, és/vagy lecsengett ez az egész hisztéria, akkor kérnék tőle egy találkozót NEM a lakáson, ÉS négyszemközt ( mivel nem a lakását akarod látni, nem arra vagy kíváncsi, hogy fel van-e tökéletesen porszívózva, vagy hogy hegyekben áll-e a szennyes vagy a mosogatnivaló, sőt, még csak nem is arra, hogy tud-e főzni tojáson meg teán kívül mást is), és egy kávé mellett egy olyan helyen, ahol kellő távolságra vannak egymástól a székek,meg az asztalok(azért még akkor is COVID a COVID) elbeszélgetnék vele arról, amit nem írtál le. Amúgy, ha külön él tőled, ha eltartja magát, ha nem a lakásodban akar szexelni, nos, akkor szerintem a világon semmi közöd hozzá...

2021. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
68%
Ha van köztük valami vagy bi/leszbi beállítottságú a lányod előbb-utóbb szembesülni fogsz a dologgal. Ha túl akarsz rajt lenni, szerintem ne habozz, kérdezz rá. Így csak húzod az időt és lehet olyan dolgon kattogsz amin nem is kellene. Kifogás kell? Fáradt vagy, kimerítő heted volt. Mulassanak jól.
2021. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
83%

#17 ooh kis naiv :D a lányod és a lakótársa egy pár, és a két fiú is akikkel randiztak.

amúgy nem értem mi zavar: hogy eddig nem mondta el hogy van párja, vagy az hogy nem fiúval van?

2021. márc. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
92%
ugy utalom, mikor feltesznek egy kérdést es aztan a lényeget nem mondjak el, meg titkoloznak... ez miert jo? ugyis anonim az oldal
2021. márc. 26. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!