Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kéne tapintatosan...

Hogyan kéne tapintatosan visszautasítani a lányom meghívását?

Figyelt kérdés
A legutóbbi hosszú hétvégét a lányomnál töltöttem, aki egy lakótárssal együtt bérel egy lakást. Egyébként ismerem a lakótársát is, jól ki is jövök vele nem is ez a baj. Hanem hogy a legutóbbi ottlétemkor egy elég kellemetlen felfedezést tettem velük kapcsolatban. Így egyenlőre kínos lenne számomra ott lenni velük. Viszont a húsvéti hosszúhétvégére már vár a lányom. De én inkább egyenlőre elkerülném a hosszabb időtöltést. Hogyan és mivel kéne visszautasítanom a meghívásukat, hogy ne sejtsenek semmit?(Egyenlőre még megbeszélni sem szeretném velük a dolgot, majd esetleg később).

2021. márc. 25. 18:32
1 2 3 4 5 6
 51/53 Savlekotő ***** válasza:
31%
Pontosan utolsó az ilyen a saját gyerekét is képes beáldozni az elvek miatt..
2021. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
27%
50. Honnan is tudod te, hogy én kit fogadok el? Hirtelen úgy gondolod, egy névtelen fórumon mindent tudsz egy hozzászólóról. Elfogadni el lehet egymást, de a manipulálást nem, és te is manipulálni szeretnél engem. Csakhogy ez a tudatformálás nem így működik, ahogy szeretnéd. De bocsi, te akkor miért akarod nekem megmondani, hogy én mit mondjak? Ha csak ugyanazt csinálod, amit én, ami szerinted rossz, akkor hogyan mutatsz példát? Mint a csürhe birkanyáj, követed a genderelméletet, mert valami agyhalott pont azt találta ki, és pont azt kell követni? Igaz, birkák mindig is voltak, nélkülük nem világ a világ. nem gondolom, hogy segítettetek a kérdezőnek a birkanyájkövető mentalitásotokkal. Meg egyébként kedvesebben is meg lehetne neki mondani, hogy fogadja el a dolgot, éppen ez a "már a 21. században vagyunk"-féle kioktatás, és a lekezelő stílus épp senkit nem fog megváltoztatni. Ez egy diktatúra, amit csináltok, hogy a kioktató lekezelő stílusotokra várjátok, hogy ennek fog engedelmeskedni az, aki nem úgy gondolkozik, ahogy ti. Ha esetleg valaki kedvesen megpróbálja meggyőzni (ha már minden áron meggyőzni kell, nem elfogadni a kérdezőt), akkor oké. Ja, az elfogadás, ugye!
2021. márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
24%
51. Te kiről beszélsz? A kérdezőről? Vagy milyen "ilyenről"? Mert sem a kérdezőt, sem engem nem ismersz. Az elvekről meg annyit, te is csak elveket követsz, és azok az elvek ugyanúgy nem tökéletesek.
2021. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!