Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jó ötlet megengednem a 16...

Jó ötlet megengednem a 16 éves lányomnak hogy átjöjjön aludni hozzánk a meleg barátja?

Figyelt kérdés
2021. márc. 26. 15:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
17%
Engem erősen vallásosnak ismertek meg Exem szülei, mert így lehetett ... :)
2021. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%

Ha esetleg szex is lesz belőle, gondolj abba bele kérdező, hogy mi a rosszabb? Ha megtörténik nálatok, vagy ha a fiatalok megoldják máshol, nem tudod hol, de valószínűleg magáról az aktusról se fogsz tudni, mert nem mondja majd el a lányod. Azért nem kisgyerekekről beszélünk, ha dugni akarnak hidd el, megoldják. Én a helyedben inkább a biztonságos szexről beszélgetnék el a lányommal az ottalvás előtt, ahelyett, hogy tiltanám. De az is lehet, hogy felesleges az aggódás, mert tényleg meleg a fiú.

(Szintén anya)

2021. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj, nekem van meleg fiú barátom, szerintem a szüleim simán megengednék, hogy nálunk aludjon, ha elmondom nekik, hogy teljesen normális a fiú, nem drogozik, nem cigizik, nem piál. A döntésed ne a fiú identitásának, hanem a lányodtól megtudott tulajdonságainak, és viselkedésének fényében hozd meg. :) Egyébként pedig a #7-es jól mondja, ha annyira akarják, megoldják azt máshol is.
2021. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%

#11 vagyok, #12-nek teljesen igaza van, mindenben.


Nem fogod tudni megoldani hogy ne történjen meg. Tini, és mint olyan akaratos, önfejű és makacs. Velem is előfordult, hiába mondtam (én mint fiú) a lánynak, hogy nem kell, csak azért is akarta mert a szülei minden áron tiltották, és a tiltott gyümölcs a legfinomabb ugyebár :) Egészségtelen tiltani ezt, mert tényleg csak több rossz lesz belőle mint jó. Neked szülűként melyik kellemesebb gondolat? Hogy egy nyilvános mosdóban csinálják (akár veszíti el a szüzességét) vagy otthon, egy nyugodt környezetben? A biztonságra tanítsd meg és nem lesz baj.

2021. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
2021. márc. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
50%
Volt már. Ha meleg, akkor igen. Ha nem, akkor semmiképp.
2021. márc. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
13%
Tisztelettel kérte már többször a régi magyar Melegh nevű nemesi család, hogy a homoszexuálisokat ne melegnek hívjuk. Az ő érzéseiket, kérésüket illene tiszteletben tartani.
2021. márc. 31. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
18%
Muszáj megengedni, különben a szülő lesz a rossz. De biztos később lebeszélnék mindenkit az ügyről. Mi próbáljuk úgy nevelni a gyerekeket, hogy ez nem vmi természetes dolog és föleg nem menő dolog, mint ahogy a mediában ezt hirdetik. Nem is nagyon ismerek ilyet gondokkal küzdő embereket. Sajnálom, hogy ez pozitív dolognak ertékelik sokan.
2021. ápr. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 KriszATüzes válasza:
90%
Ő is ugyanolyan ember.Ha a világ elfogadja ön miért is ne tudná? Attól, hogy valaki meleg,még lehet rendes ember.Ne ítèlje el az embereket szexuális beállítottságuk miatt,hiszen nem ő akarta így.A genetika révén lettek a vágyai az azonos neműekre fókuszáló.
2021. ápr. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anusbari válasza:
0%
Nem!A langyikat amúgy is bármilyen módon irtani kell.
2021. ápr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!