Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aki felnőtt korában is a...

Aki felnőtt korában is a szüleivel élt, hogy viselte a halálukat?

Figyelt kérdés
2021. márc. 27. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyámét nagyon nehezen, életem mélypontja volt, apámét sokkal könnyebben, alkoholista volt, az utolsó éveiben egy tiszta napja sem volt, állandó bűz a házban miatta stb.
2021. márc. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Felnőtt vagyok. 26 éves. Édesanyámmal élek. Nagyon-nagyon rosszul viselném, a lehető legrosszabb halál lenne. De az lenne bennem, hogy ő boldognak akar látni.
2021. márc. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Férfi vagyok. 2-es vagyok. Borzasztó lenne.
2021. márc. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

29 évesen költöztem el. Apám nekem is alkoholista volt a legrosszabb fajtából. Egész életemben-morbid-a halálát kívántam. Amikor a halálhírét megtudtam, nem rázott meg.


Most pár hete halt meg az anyám, nagyon fiatalon... Szétcseszte a tüdejét a Covid vírus. Ha nem lenne párom, és még vele éltem volna, már én sem írnám ezeket a sorokat. A párom miatt élek. Nem akarok neki olyan fájdalmat okozni, mint amit én érzek. Nem tudok örülni semminek. Nincs kedvem élni, elegem van mindenből. Nagyon sokat alszok, de csak altatóval, vagy nyugtatóval sikerül. Egy párkapcsolat véget érhet, nem igazi vérrokon. Egyedül vagyok. Nagyon egyedül. Nincsen, akinem elmondhatom az örömömet, bánatomat, nincsen aki haza vár. Szorongok. Nem akarok ki se lépni a házból.

2021. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Mindkét szülőm súlyos beteg volt, sok-sok szenvedéssel, így a halálukat már megváltásként éltem meg.
2021. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!