Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen szüleitek voltak ?...

Milyen szüleitek voltak ? Átlagos, szerető, túlkorlátozó, vagy elhanyagoló ? Szavazzatok !

Figyelt kérdés
Te milyen szellemben nevelnéd a gyerekeidet, mennyire szabályoznád, vagy engednél nekik szabad teret ? Konzervatív, liberális, vagy köztes elveket vallasz ebben ?

2021. márc. 28. 14:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit szigorú, de szerető anya, és semmibe sem beleszóló alkoholista apa.
2021. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

Konzervatív szüleim voltak, hagyományos felállásban, vállalkozó apa, háztartásbeli anya. Apám leginkább dolgozott, ritkán láttam, ő úgy tett meg mindent a családjáért, hogy előteremtette az anyagiakat hozzá. Az eredménye az, hogy sajnos nem nagoyn van vele kapcsolatom, pedig igyekszem. Édesanyám szigorú és korlátozó volt, de nagoyn szeretett minket, csak rosszul. Tipikus borostyánszülő, aki körbefonja a gyerekei életét és nagoyn nehezen lehet tőle szabadulni. Ettől függetlenül szeretem, csak meg kellett tanulni a helyén kezelnem őt.


Én is szigorú szülő szeretnék lenni legalábbis kiskorban, pláne ahogy elnézem a mai gyerekeket. Semmiképp sem szeretném, hogy a gyerek körül forogjon a családunk és nem akarom elkényeztetni sem. Viszont tinikorban már nagyobb szabadságot szeretnék adni neki, sokkal nagyobbat mint amenynit édesanyám adott nekünk.

2021. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
engem inkább bekorlátoztak. Nem vészesen, de azért az átlagnál jobban. Ez akkor baj, ha önállónak kell lenni, és nem nagyon tudod, hogy kell.
2021. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!