Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Évekkel ezelőtt elmentem...

Évekkel ezelőtt elmentem motorral,hogy a Balatonhoz dolgozni.A motor meghibásodott,haza telefonáltam másnap,hogy hibás a motor,alíg aludtam segítsenek.Anyám nem akarta,hogy apám segítsen.Anyám felől úgy jöttem volna haza ahogy tudok?

Figyelt kérdés
Végül apám értem jött.Anyám évekóta halott,de ennek az esetnek a részleteit mostanában tudtam meg.Azt mondta apám,hogy anyám azt mondta "Dögöljön meg,ha már élményt." A távolság több mint 300km volt.Milyen anya az ilyen? Úgy érzem,hogy anyám talán sosem szeretett igazán. 😔 Ha ő most élne,én segítenék neki,ha bajban van.

#motor #anya #szülő #Cserben hagyva #Szomorú helyzet
2021. márc. 28. 19:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha már úgyis meghalt, engedd el a haragot. Még akkor is, ha teljesen jogos a felháborodásod. Apukád jól tette, hogy nem mondta el anyukád életében ezt. Én talán sosem mondtam volna el, hogy ne terheljem a lelkedet vele.
2021. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
lehet ám, hogy nem anyád a gonosz a családban, hanem apád az, és most direkt azért találta ezt ki, hogy téged bántson. Láttam már ilyenre példát...
2021. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
19:45 Mert nem tudtam megcsinálni. Hely ismeretem nem volt, és ha tudtam volna, hogy anyám akkor így tett. Nem lettem volna vele ápolásidíjon évekig.
2021. márc. 28. 19:55
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Én is arra tippelek, hogy apád valamiért kitalálhatta ezt a sztorit.
2021. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Jó szakmám van,de inkább azt a kis ápolásidíjat választottam,hogy segíteni tudják neki.


2#- Válaszoló elgondolkodtatott az írásod.

2021. márc. 28. 19:59
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
Bocs, de mi ennek az értelme:"Dögöljön meg,ha már élményt."?
2021. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Helyi ismeret híján kinyitjuk a kicsi szánkat, és kérdezünk. Ha van telefon, akkor tudakozót, plusz szerelőt hívunk, esetleg a tudakozó helyett a neten nézzük meg hol kapunk a közelben segítséget. Nem apuékat ugrasztjuk háromszáz kilométerre, és nem pörgünk évek múlva is a semmin jó esetben. Ha el tudok húzni az ország másik végébe , egy szerelő szerzése se megoldhatatlan feladat.
2021. márc. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
5# De miért? Jó oké,apám 70éves kicsit néha feledékeny,én jelenleg munkanélkülvagyok.De amint visszatért az élet a normális kerékvágásba,lesz újra jövedelmem.
2021. márc. 28. 20:02
 9/20 A kérdező kommentje:
7# Utólag már nem lehet javítani. "Dögöljön meg,ha már elment" Leírom még 2x a többiek megértették ELMENT, ELMENT.
2021. márc. 28. 20:05
 10/20 A kérdező kommentje:
8# Tudod utólag mindíg okos az ember.Le vezettem 335km,plusz nem tudtam aludni.A meghírdetett állással becsaptak, és a motor hibája váratlanul jött elő.Egy motor nem olyan mint a bicikli,hogy ledobja a láncot.Plusz én sem egy vagyonnal mentem el... Tudod milyen drágán javítanak, és milyen órabérel?! Bocsi, de ha valamivel nem vagy tisztában akkor hagyd.Te ha nem aludtál volna kb 72 órát, ennyire tudtad volna a megoldást. Ja és ez Hajdu-Bihar megye,itt sok az alulfizetett ember, pont ezért mentem el a Balatonhoz. Egyébként Szakács, vagyok!
2021. márc. 28. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!