Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámat nem lehetne bezáratni?

Anyámat nem lehetne bezáratni?

Figyelt kérdés
Anyámnak baj van a fejében. Már jóval azelőtt az volt, hogy megszülettem. Az a baj, hogy éppen csak annyira, hogy ne tudjon eltakarodni dolgozni. Úgy beszél velünk, olyan hangnemet megenged magának velünk szemben, amit más a kutyájával szemben sem, plussz megörökölte nagyapám mérgező személyiségét is, hogy soha semmi nem jó neki és szurkálódik, rosszindulató megjegyzéseket tesz mindenre. Persze csodálkozik, hogy mindenki kerüli, senki nem akar hozzá se szólni. Én egész életemben azt kaptam tőle, hogy ennek a gyereke ilyen meg olyan jó, én meg mekkora egy rakás szar vagyok, szóval nem kérdés, hogy gyűlölöm és a kint a járda alatt lévő férgeket többe nézem, mint őt. Nekem az a véleményem, hogy anyám nem való emberek közé és bekéne záratni. Apámmal rossz a házasságuk, csak azért vannak együtt, mert anyám nem tud/akar dolgozni menni, apám meg főzni/mosni/takarítani magára. Most 17 vagyok, ha betöltöm a 18-at, akkor nem tudok valahogy másik orvost hívni rá, aki hátha bezáratja vagy legalább jó erős gyógyszereket ír fel neki?

2021. márc. 30. 09:56
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
94%
ma már senkit nem záratnak be. ha meg beutalja anyád egy zárt intézetbe, akkor is anyád dönti el akar-e oda menni, emberi szabadságjogok.
2021. márc. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiert nem zarjak be.

Annyit tehetsz, hogy elkoltozol amilyen hamar tudsz.

2021. márc. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
28%
Lehet, hogy téged kellene..
2021. márc. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

Igen, biztos engem kellene. Bocs, hogy tizenévesen nincs türelmem egy elmebeteghez.

Ezt szomorúan hallom, hogy nem lehet.

2021. márc. 30. 10:10
 5/48 anonim ***** válasza:
78%

Nem lehet erőszakkal bezáratni.

Viszont, ha nem olyan borzalmas a kapcsolatotok és hallgat az észérvekre, lehet, hogy ha szépen lassan adagolja neki mindenki, akkor rá lehet venni, hogy találkozzon egy pszichológussal, aztán esetleg pszichiáterrel. Nem lesz könnyű, de mást nem nagyon tudsz tenni azonkívül, hogy kerülöd.

2021. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
52%

Ja, manapság már az összes tini elmebetegnek titulálja a felmenőit, ha azok nem úgy ugrálnak, ahogy ő szeretné....


Tinihiszti, 23. évad, 158. epizód.....

2021. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagy semmi ahhoz, hogy "bezárják".
2021. márc. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
59%

Na most képzeljük el, ha egy anyuka kiírná, hogy "A hisztis tini fiamat/lányomat nem lehetne bezáratni?"


Micsoda felzúdulás lenne! :-D

2021. márc. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
55%
A leírásod alapján anyukád nem elmebeteg. Nem szorul orvosi ellátásra. Viszont te hisztizel. Tini-hiszti. Kinövöd, pár év múlva jobb lesz.
2021. márc. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
24%
Mi a baj, kérdező, nem kaptad meg a legújabb ájfont? Hát menjen is a mama diliházba, de izibe.
2021. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!