Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedi anya hogy...

Miért nem engedi anya hogy leszedessem az egyik anyajegyem esztétikai okokból 16 évesen?

Figyelt kérdés
és hogyan győzhetném meg?
2021. márc. 30. 13:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
66%

Én múlt héten szedettem le egy anyajegyet. 50ezer forint volt és még kotescserere+varratszedes is lesz.

Nem lehet, hogy a pénz miatt esetleg?

2021. márc. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
nem a pénz:( csak ő nem akarja
2021. márc. 30. 14:28
 13/25 anonim ***** válasza:
35%
Biztos vagy ebben? Sokaknak van veszélyben a megélhetése.. Az a pénz ami a műtétre menne, életmentő lehet.
2021. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
66%
Ha már valamit nem enged a szülő, akkor biztos a pénz.. Engedjétek már el ezt a vezérfonalat. Én is leszedettem, sztk alapon ingyenesen megcsinálták, érdekes.
2021. márc. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
68%
Ingyenesen esztétikai műtétet? Aligha...
2021. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is az arcomon volt anyajegy. Na én pont nem probalkoznek be sztk-n, amikor az arcom szépségéről van szó... inkább elmegyek magán plasztikai sebeszhez...
2021. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
86%

Sztk-s alapon is leszedik, csak hentesmunkát végeznek a dokik, ergo a legkevésbé se érdekli őket hogy mekkora heg marad az arcon. Tapasztalat, rólam hármat szedtek le és még így 8 évvel később is rondák a hegek. Arcról én se szedetnék le ingyenesen, mert az olyan is lesz sajnos.

Kérdező, várj még két évet, spórolj egy kis pénzt és majd felnőtt fejjel leműtteted. Hidd el, hipp-hopp elrepül ez a pár év.

2021. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
81%
8 anyajegyet szedettem le, ebből 6-ot SZTK-ban. Ha nem vagy hajlamos keloidos hegképződésre akkor szép lesz, szépenbe fog gyógyulni. Nálam mindegyik heg szépen elhalványult, mindegy volt hol csináltattam. Még kettő visszavan, sztk-ban fogom csináltatni, teljesen ingyenes. Mindig az volt az indokom, hogy nem tetszik, erre gyártott nekem a bőrgyógyász egy papírt, hogy ilyen-olyan okból indokolt leszedni, a sebész meg megcsinálta. Sosem akadékoskodtak. Próbáld meg anyud meggyőzni, minél előbb leszedeted, annál jobb. De jobb lenne inkább késő ősszel, télen, mert akkor kevesebb napfény éri a bőröd, jobban tudsz vigyázni rá, nehogy bebarnuljon a heg, de ezt majd úgyis elmondja az orvos.
2021. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

"Tapasztalat, rólam hármat szedtek le és még így 8 évvel később is rondák a hegek. "


Nekem a lábamról szedtek le szakrendelőben, szinte nem is látszik a helye.

2021. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
91%
Mert szülőként értelemszerűen nem vállalja a felelősséget, ha elrontják, márpedig az anyajegy érzékeny dolog. Majd felnőttként leszedeted.
2021. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!