Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tinik! Ti is mindig a szobátok...

Tinik! Ti is mindig a szobátokban ültök?

Figyelt kérdés
Kb alig beszélek valamit is a szüleimmel, szinte csak ebédkor vagyok kint (nincs annyira jó kapcsolatom velük). Nem sok mindent mondok el, inkább csak azokat amiket muszáj, de szinte semmi személyeset nem tudnak rólam. Próbáltam nyitottabb lenni, de nem megy, egyszerűen nem akarok, de hát velük élek, szóval... Egyedül én vagyok így ezzel, vagy mit kéne tennem?

2021. ápr. 4. 12:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Igen én is egész nap a szobában vagyok, nincs is mit csináljak:c

Problémáimat leszarják, irreális dolgokat várnak el stb

Mindegy, pár évet kell csak kibírni xd

2021. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
Mert a tiniknek nincsenek irreális elvárásaik, ugye? 🤷‍♂️
2021. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
33%
Mi a haverokkal kiülünk maszkba a szabadba és nyomjuk a masztit meg a kártyázást, ajánlom neked is ;)
2021. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Én is így vagyok vele. Nem csak a szüleimmel, nem is igénylem az emberi kapcsolatokat. Viszont én se mondom el senkinek a dolgaim, megtanultam, hogy senkiben sem bízhatok, tehát nem akarok több hibát elkövetni. Jobban érzem magam így.
2021. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
én is mindig bent ülök a szobámban, de nekem egész jó kapcsolatom van velük. igaz, étkezéseken kívül még azért ki-ki szoktam menni. próbálkozz először ezzel szerintem.
2021. ápr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

En is ilyen voltam, sose erdekelte oket mikor bajom volt. Legyen minden 5-os a tobbi nem szamit.


Ne akarj nekik megfelelni es ne gondold, hogy a te hibad. Attol meg lehetsz jo ember, hogy a szuleid erzelmi analfabetak :) kitartast

2021. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#1 teljesen ugyan ez. Ha csinalok valamit az a baj, ha nem akkor meg az a baj. Én is mindig ezt mondom, hogy már csak pár évet kell túlélni :)
2021. ápr. 4. 13:42
 8/16 A kérdező kommentje:
#6 igen, a legrosszabb, ha nekik akarunk megfelelni. És semmi motivációt nem adnak, csak mindig lehúznak, hogy jaj van aki ennyi idősen már nem itt tart ahol te.
2021. ápr. 4. 13:44
 9/16 A kérdező kommentje:
#4 ezzel is egyet tudok érteni teljesen:)
2021. ápr. 4. 13:45
 10/16 A kérdező kommentje:
#5 meg azt is érzem, hogy abszolút nincs közös témánk. Ők ketten elbeszgetnek, de én mindig kimaradok ezekből
2021. ápr. 4. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!