Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normálisak az ilyen szülők?

Normálisak az ilyen szülők?

Figyelt kérdés

A nagybátyámról és a nagynénémről van szó.


Két gyerekük van, egy fiuk (az unokatesóm), akit még 17 éves korában kiraktak otthonról, mert homoszexuális. Róla azt kell tudni, hogy egy nagyon normális srác, 17 éves kora óta a barátjával vannak együtt (most 25 éves) és ők együtt tervezik az egész életüket.


A másik gyerekük, a másik unokatesóm lány, velem egykorú, 22 éves. Egy városban lakunk, sok a közös ismerős, így tudom, mit művel. Az összes pasinak odadobja magát, úgy viselkedik, mint egy r*banc, még 18 éves korunk körül dicsekedett el nekem azzal, hogy már 10 pasival volt együtt. Azóta sem sokat változtatott az életmódján, 2 hónapnál hosszabb párkapcsolata még nem volt.


Szóval míg a nagybátyámék a fiukat kitagadták a lányuknak mindent elnéznek. Próbáltam rákérdezni a nagynénémnél, hogy miért ez a nagy különbségtétel a gyerekeik között, de nem hajlandók a fiukról beszélni.


22/L



2021. ápr. 4. 15:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem.

De miért érdekel ez téged?

2021. ápr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Mert fél város tudja, hogy az unokatestvérem úgy viselkedik, mint egy r*banc... Ha a testvérét kevesebbért is kirakták otthonról, nem értem, miért nem lehet vele szemben is kicsit tenkintélyesebben fellépni. 22 éves, de semmit nem csinál, egy büfészakra jár, a szüleinél lakik, semmiben nem segít nekik.


Nem dicsekedni akarok, mert én is a szüleimnél lakom még, de én az egyetem mellett is dolgozom meg a szüleimnek is segítek a háztartásban.

2021. ápr. 4. 16:11
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Irigykedsz rá akkor?

Mit foglalkozol azzal hogy a fél város tudja hogy az unokatesód ribi?

2021. ápr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Te simán irigy vagy a lányra, amúgy a fél várossal tartod a kapcsolatot ?!

Nyilván nem!


Engedd el a témát és akkor nem fog idegesíteni, unokatestvérekről van szó...szóval nem kötelező tartani a szoros kapcsolatot.

2021. ápr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz ezzel, mivel szülőket nem tudod megváltoztatni, unokatesód pedig már nagykorú, úgy éli az életét ahogy akarja. Ha a fél város tudja, akkor sajnos a fél város tudja.
2021. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged személyesen megkeres a lány, megkérdez, véleményedet kéri, akkor elmondhatod neki véleményedet, szerintm addig felesleges vele foglalkozni, pláne ilyen szinten.
2021. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Mert homofóbok. Ennyi. Amúgy hogy is rakhattak ki egy kiskorú gyereket úgy hogy senki nem vette elő őket érte? Kissé hihetetlen a sztori.
2021. ápr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Amúgy hogy is rakhattak ki egy kiskorú gyereket úgy hogy senki nem vette elő őket érte?"


Nem tudom, de sikerült nekik. Az unokatesóm odaköltözött a barátja családjához (akkor még mindketten középiskolások voltak), az a család segített mindekettőjüknek, meg azóta is oda járnak haza, bár más külön laknak albérletben.

2021. ápr. 4. 17:00
 9/17 A kérdező kommentje:

"Te simán irigy vagy a lányra, amúgy a fél várossal tartod a kapcsolatot ?!"


Nem vagyok rá irigy. Nyilván nem szó szerint kell érteni, hogy fél város, de egyébként 8 ezer ember lakik itt összesen, szóval majdnem fél várost ismerem.

2021. ápr. 4. 17:01
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csajt nem zavar, hogy ribi téged miért?

Mindkét gyerek felnőtt, így már bőven nem a szüleik felelőssége mikor mit csinálnak.

2021. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!