Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mnnyire feltettétek egyke...

Mnnyire feltettétek egyke gyermekeket, mikor 16-17 éves volt?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról, ha utólag jöttök rá, hogy gyermeketek beszélget egy nála 10 évvel idősebb férfival? Ahogy tudom, a férfi megígérte, hogy nem fog hozzá nyúlni amíg nem lesz felnőtt a lányom. Ő azt mondta, hogy szereti, és a személyisége miatt. Elég nagy a távolság köztük.

Ti hogy reagálnátok erre? Mit tennétek?



2021. ápr. 5. 15:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagyok szülő sőt a kérdésben szereplő lánnyal egy korú vagyok. A nem fog hozzá nyúlni elég hülyeség mivel úgy is hozzá fog ha lesz rá alkalma és teljesen legális is mivel a lány betöltötte a 14-et.
2021. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 nem lett volna rá sok alkalma, mert a férfi nem magyar. Az után találkoztak volna, miután elmúlt a lány 18.
2021. ápr. 5. 16:06
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Ha hozzányúl és a lány nem akarja, akkor az úgy is szexuális zaklatás, ha lány már nagykorú lenne, vagy ha a 10 év korkülönbségnél ő lenne az idősebb.


Ha meg úgy nyúl hozzá, hogy a lány is akarja, akkor abban semmi pláne sincs. Egy 16-17 éves már jópár éve szexelhet (nagykorúval).


[link]

[link]

2021. ápr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én úgy láttam, hogy a lány is akarta. Igazából nekem nem tetszett, mikor kiderült. Így letiltottam Facebookról, de nem vagyok benne biztos, hogy nem beszélgetnek titokban.
2021. ápr. 5. 16:29
 5/18 Savlekotő ***** válasza:
82%
Miért 16 17 évesen tűnik fel hogy gyereketek is van,miért fontosabb minden más,és miért kapálóztok keservesen mikor kb két év és dobbant otthonról? 17 évesnek meg nem az üzeneteit kő nézni helyette tiltogatni,ezt már elkúrtad.. Lehet titokban gyűjti ő is a dobbantó pénzét. Foglalkozni beszélgetni kellett volna vele...
2021. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ezelőtt is sokat foglalkoztam vele, csak pár éve egész nap a telefonon lógott, videókat nézett. Egyedül nevelem, így a munka mellett nem sok időm van, ő is elfoglalt az iskolával és mellé még nyelvórákra járt. Naponta beszélgettünk, aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy a telefont bújja egyre többet. Rajtakaptam, hogy videóhíváson beszél valakivel, azt mondta, hogy csak egy barátja. Utána láttam meg, hogy beszél valakivel, akit nem ismerek, ekkor találtam meg a Facebookját és találtam képeket a telefonján. Ekkor beszéltem vele, hogy szeretném, ha ezt az fiút elfelejtené, mert szerintem nem csak beszélgettek. Elvettem a telefonját, naponta pár órát használhatja, de biztos vagyok benne, hogy még mindig beszélnek, de ha nem is minden nap, akkor hetente. Viszont nem találok semmi nyomot a telefonján azóta. A probléma velem van, hogy féltem a gyermekem?



El szeretne kezdeni az egyetem előtt dolzozni, de csak annyit mondott, hogy gyűjteni szeretne, pedig az egyetemét támogatom.

2021. ápr. 7. 23:32
 7/18 Savlekotő ***** válasza:
100%
17 éves nem hét,elveszed a teloját és szerinted ? Majd megoldja máshogy te is kamillázol ha lelép amint tud,azért tanul jár nyelvórára h léphessen,mert 7 évesnek nézed 20 évesen is elveszed a teloját ha beszél egy fiúval?. Isten mentsen fiatalt ilyen anyától.. Ne engedd dolgozni se h pasihoz meneküljön tőled. 18 után amúgy dolgozhat költözhet szerencsére. Azért dolgozna h mielőbb meglegyen a dobbantó pénz,gátolhatod persze de úgyis dobbant ha dobbantani akar, és max rád se néz többet.
2021. ápr. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Savlekotő ***** válasza:
100%
Viszont nem találok semmi nyomot a telefonján azóta.Nem is fogsz..
2021. ápr. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az sem probléma, hogy 17 évesen maszturbáltak videókban és egymásnak küldték őket? Ezért lettem rá mérges.
2021. ápr. 8. 07:18
 10/18 anonim ***** válasza:
27%

Neked kellett volna kiskorába foglalkozni vele hogy ne jöjjön ki a kvrva vére 😂már réges rég késő..

Ha teljesen elmérgesedik a kapcsolatod oda fog költözni a férfihoz és ha ne adj Isten verni fogja őt sokkal nehezebben fog hozzád fordulni segítségért ..

2021. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!