Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, melyiket lenne nehezeb...

Szülők, melyiket lenne nehezebb feldolgozni a gyereketekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 19:53
A kérdező szavazást indított:
Ha áttérne a muszlim vallásra.
Ha cigány lenne a párja.
Ha homoszexuális lenne.
Ha néger lenne a párja.
Ha börtönbe kerülne.
Ha pszichiátriára kerülne.
Ha nem akarna gyereket soha.
119 szavazat
1 2
 1/14 anonim válasza:
44%

Ha áttérne a muszlim vallásra. - Ha nem a radikális ága, akkor nem gáz.


Ha cigány lenne a párja. - Amíg az a cigány tisztességes, dolgozó ember, addig oké.


Ha homoszexuális lenne. - Ezt nem tudnám elfogadni, undorodom tőlük.


Ha néger lenne a párja. - Nem lenne problémám vele.


Ha börtönbe kerülne. - Attól függ, miért.


Ha pszichiátriára kerülne. - Ez nagy probléma lenne, de segíteném mindenben.


Ha nem akarna gyereket soha. - Szomorú lennék, de az ő élete.

2021. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
A börtön bár ott is vannak fokozatok. Az, hogy kivel van vagy milyen vallást val az az ő dolga. Ha pszichiátriára kerülne akkor szomorú lennék, hogy nem tudtam rajta segíteni de örülnék mert megkapja a megfelelő kezelést.
2021. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

42%

Ha áttérne a muszlim vallásra. - Jobban örülnék, ha az én vallásomat követné, de nem okozna gondot feldolgozni.


Ha cigány lenne a párja. - Nem zavarna.


Ha homoszexuális lenne. - Nem zavarna, bár egy kicsit aggódnák hogy nem lesznek unokák.


Ha néger lenne a párja. - Nem zavarna.


Ha börtönbe kerülne. - Ezt valószínűleg nehéz lenne feldolgoznom.


Ha pszichiátriára kerülne. - Aggódnék érte, de nem kellene feldolgoznom.


Ha nem akarna gyereket soha. - Ezt nehéz lenne feldolgoznom. Természetesen az ő döntése lenne, de bánnám ha nem lennének unokák.

2021. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Ezek közül csak a börtönbe és a pszichiátriára kerülés a valós probléma. A többi, amit felsoroltál, teljesen természetes, normális dolog, nagyjából egy szinten vannak azzal, mintha azt írtad volna, hogy "ha nem szeretné a borsófőzeléket". Nem is értem azokat, akik a többit bármilyen szinten is problémának gondolják.
2021. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nekem afrikai cserediák a párom, szüleim nagyon ki vannak bukva.


22/L

2021. ápr. 5. 20:30
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
Megértem, én is ki lennék.
2021. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Savlekotő ***** válasza:
8%
Miért verted nagy dobra ha a szüleid korlátoltak?
2021. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
5-ös, a szüleid nagy valószínűséggel műveletlenek, tájékozatlanok, és alacsony az érzelmi intelligenciájuk. Ezen nagyon könnyű segíteni, feltéve hogy az emberben megvan rá a szándék. Művelődni és tájékozódni bármikor lehet, az intelligenciát is viszonylag könnyen lehet fejleszteni. Ha viszont nincs meg bennük a szándék, akkor sajnos a kapcsolat megszakítása a legésszerűbb döntés, mert az ilyen emberek mérgezőek.
2021. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
ezek miert egyenrangú dolgok?? az hogy börtönbe megy es hogy meleg?
2021. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem verem nagy dobra, de nem titkolózhatok a szüleim előtt. A párom pedig az egyik legintelligensebb, legkedvesebb ember a világon. És igen, fekete. Meg keresztény. Meg tavasszal megkapja az orvosi diplomáját. Szeretem őt, nem tudok mit tenni. Másfél éve vagyunk egy pár, egy éve mondtam el a szüleimnek, de még mindig nem nyugodtak bele.
2021. ápr. 5. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!