Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért vannak olyan apák aki...

Miért vannak olyan apák aki azt mondják fiának ne nézz hülyének kisfiam még elveszítem a türelmet utána fia azt mondja neki jó jó utána azt mondja ebből elég volt! Utána behuz neki legtöbb apák miért ilyenek? Nektek is van ilyen apátók?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 22:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Az én apám ilyen természetű!
2021. ápr. 5. 22:57
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen, a világon minden apa mindig pont így cselekszik!
2021. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Attól hogy a te apád ilyen elég erős feltételezés hogy az összes ilyen. Vannak normálisak is
2021. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, hogy hány éves vagy, de kezdd el tervezni a saját életed, az utad, ami távolabb van tőle. Védd az önbizalmad, önértékelésed amennyire lehetséges. Nem, nem minden apa ilyen, nekem bölcs és szerető jutott. Fogadd meg, hogy Te nem leszel ilyen mint ő volt, nem leszel bántalmazó, aki a gyerekén vezeti le a fusztrációjáét és a nárcisztikus dühét.
2021. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
96%
Sok szülő bánik úgy a gyerekével ahogyan vele bántak gyerekkorában a szülei lehet nála is ez a helyzet ,viszont ez egyáltalán nem jogosítja fel arra az apukádat hogy bántson téged.Sokszor fordul elő ilyesmi?Érdemes beszélni erről egy felnőttel ,hány éves vagy?
2021. ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Savlekotő ***** válasza:
26%
Nem minden apa,csak az aki a dühét frusztrációját nem tudja kezelni ezért gyerekén anyán veri le.. Aki épp kéznél van,és gyengébb..
2021. ápr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Nekem van ilyen apám is meg van másmilyen apám is jójó utóbbi apákból talán kevesebbel rendelkezem de azért akadnak olyan is aki apák azt mondják jó van kisfiam ügyesvoltam jól megfejtés a Jucit a tehént némelyik másik apáim meg mondják hogy jójó fiam most nekem fáj a lábom fenjed meg azt a kést amivel este megnyúzlak én nem tudom nem annyira értem hogy miért vannak ilyen apák is de tudom hogy nem minden apák ilyen de én azért elfogadok mindenkit
2021. ápr. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell hülyének nézni a szülőket.
2021. ápr. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8%
Nem.
2021. ápr. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!