Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Idén leszek 29 éves és soha nem volt barátnőm se de mai napig szülőknél lakok. Körübelül 20 éves korom óta dolgozok és kb. 15 milliót tudtam ez ideáig gyűjteni. Ebből a 15 millióból még egy panellakás árát sem tudnám kifizetni illetve én egy kertes házat akarok venni és hitel nélkül. Tehát gyűjtenem kell. Mivel a szülők nem tudják nekem állni sem az önerőt sem eygy kis plussz pénzt ezért én magam gyűjtőm de ez ahhoz vezet hogy mai napig szülőknél kell hogy éljek. A szüleim viszont naponta mondják hogy költözzek el meg ez meg az. De egyszerűen lehetőségem sincs rá. Szóval mit tegyek? Költözzek el és az életben nem lesz kertes házam vagy maradjak még otthon és gyűjtsek még kb 20 millió forintig és aztán egy kisebb hitellel tudnék venni egy kisebb kerets házat. Viszont akkor még 3-4 évig kell hogy a szülőknél lakjak és pénzeljenek.
2021. ápr. 6. 13:43
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/103 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tudod mi a különbség a vágy és a lehetőség között?
2021. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/103 anonim válasza:
100%
nagyon sok falu van pest körnékén leköltözöl és busszal bejársz. Azért nincs luxus élet. Meg amúgy 15 miliót elosztjuk 9 el. 160 ezres fizetésed van amikor elmennél egy kicseszedt építkezésre semmi tapasztalattal fizetnek 500 ezret.
2021. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/103 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat, meg nem ismerem a pesti viszonyokat, de Pesten is lehet olcsó kertes házat vagy házrészt kapni. Én a helyedben olcsóbb kis házat néznék, és úgy vennék fel hitelt, hogy teljen belőle a felújításra is.
2021. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!