Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Idén leszek 29 éves és soha nem volt barátnőm se de mai napig szülőknél lakok. Körübelül 20 éves korom óta dolgozok és kb. 15 milliót tudtam ez ideáig gyűjteni. Ebből a 15 millióból még egy panellakás árát sem tudnám kifizetni illetve én egy kertes házat akarok venni és hitel nélkül. Tehát gyűjtenem kell. Mivel a szülők nem tudják nekem állni sem az önerőt sem eygy kis plussz pénzt ezért én magam gyűjtőm de ez ahhoz vezet hogy mai napig szülőknél kell hogy éljek. A szüleim viszont naponta mondják hogy költözzek el meg ez meg az. De egyszerűen lehetőségem sincs rá. Szóval mit tegyek? Költözzek el és az életben nem lesz kertes házam vagy maradjak még otthon és gyűjtsek még kb 20 millió forintig és aztán egy kisebb hitellel tudnék venni egy kisebb kerets házat. Viszont akkor még 3-4 évig kell hogy a szülőknél lakjak és pénzeljenek.
2021. ápr. 6. 13:43
 51/103 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen no vagyok. Ja igen parban konnyebb. Amit te aki anyucinal fog megrohadni a millioin ulve sose tapasztalsz majd meg. Mert eppeszu no nem all le egy 30 eves eltartott ferfival.

Megis mitol erzed magad kulonbnek mint az eltartott nok? Hat te is az vagy csak teged anyu meg apu tart el.

Nem vettunk fel csokot es nem is tervezzuk.

Ha nem lesz pasim, gyerekem sem, es maradok a regi allasomban es egyedul gyujtok majd egyedul veszek fel hitelt, de ugyan ugy lenne 30 eves koromra hazam mint most.

2021. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/103 A kérdező kommentje:
50-es: Mert én nem a 0-ról indulok. Mit gondolsz igy nyomorgni majdnem 30 évet egy 50 nm panellakásban a szülőkkel nem egy boldogság. Csak az a különbség köztem és közted hogy te nő vagy és könnyebben találtál magadnak sikeres férfit akivel közösen megtudjátok teremteni még ha nehezen is de együtt és nem egyedül. Nekem egyedül kell én nem tudok magamnak lányt találni de ez a kérdés nem ez a témához tartozik. Tehát ilyen esetben ez hasonló minthogy én a szülőkkel élek mert te ugyan nem élsz a szüleiddel de van párod. Nekem nincs párom de egyedül meg minden nehéz amilyen árak vannak. Ez a különbség köztem és közted. És a hangsúly az egyedüli szón van. Egyedül te sem boldogulnél én ezért írtam hogy ha te piócának nevezel akkor te is az vagy. Mert nekem egyedül kell megteremteni és nekem nincs gazdag vagy nem gazdag lány aki legalább a negyedével beszállnaa közös jövönkbe. Nekem nem volt soha kapcsolatom engem csak lehuztak a lányok anyagilag anno de kapcsolatot soha nem akartak és kihasználtak de ez másik téma. A lényeg az hogy te sem boldogulnál egyedül. Ennyi.
2021. ápr. 6. 21:11
 53/103 A kérdező kommentje:
Ez az éppeszű nő nem áll egy ilyen férfival de egy nem dolgozó nővel is leállnak beszélni a pasik csak hogy legyen barátnőjük. Nem egy ilyet ismerek. Innentől kedzve részemről a vitatkozás vagy beszélgetés lezárva mert én nem vitatkozok egy nővel akinek teljesen más a felfogása. Viszont szidni egy ismeretlen embert akinek azt se tudod milyen élete van és volt és piócának nevezni meg szidni nem egy tisztességes és erkölcsös emberre való ez a viselkedés szóval nézzél egy kicsit magadba mert el vagy szállva.
2021. ápr. 6. 21:14
 54/103 anonim ***** válasza:
100%

Edes f@aszom. En egyedul is boldogultam , egyedul eltem alberletben 2 meloval, hogy jusson is maradjon is, de akkor sem anyamekkal nyomorogtam egy pabelban mert az nekik es nekem se jo. Es nem ultem bele a tutiba, mert az emberem meg tanult mikor ossze kerultunk , az anyjaekkal lakott , en meloztam en vasaroltam ha hozzam jott. Es aztan vettem meg mindent a babanak mert o meg mindig tanult, egy masodik szakmat. Iszonyuan igyekezett es mindent beleadott, hogy a legjobb lehessen, hogy kivallo minositeseket szerezzen , hogy minnel jobb meloja legyen.

Persze tok jo kulon elni , 1000 kmre attol akit szeretsz , akinek gyereket szultel, nezni a gyereket, hogy hianyzik neki az apja es egyedul megoldani mindent itthon. Rohadtul el vagy tevedve. En megdolgoztam mindenert amim van. Es kozben nem etetett es nem fizette a villanyszamlamat senki.

Huzz el otthonrol es adj mar anyadnak annyi szabadsagot hogy nem kell tovabb veled nyomorognia.

2021. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/103 A kérdező kommentje:
Tudod mit 54-es: Mi közöd van ahhoz hogy én hol élek és milyen életem van? Egyénfüggő és ember érzi. Én tudom hogy Pesten nem lehet venni házat egyedül 15 millióból még panelt sem. A hitelt pedig nem lehet fizetni pláne egy fizetésből. A szüleim sem tudták volna egyedül megoldani ezt scak prában lehet. Van mnondjuk keres egy férfi 300 ezret a nő meg keres 300 ezret úgysintén az 600 ezer ft. Ebből elmegy mondjuk 250 ezer ft hitel de még mindig marad nekik 400 ezer minimum egy hónapra. Én ezért írtam az együttélést mert együtt könyebb az embernek. Meg ha nekem van 15 millió önerőm jelenleg a leeendő csajomnak ami nincs ügye de ha lenne és ha lenne neki 10 millió önerője ugyszintén az 25 millió ft. Annyiből már fellehet venni hitelt mondjuk egy 50 milliót egy kertes házra és nem fogok egyeüdl élni sem. Ezért írtam neked hogy párban könnyebb és jó lenne ha végre felfognád. Viszont ha ilyenek a nők mint amilyen te is a viselkedéseddel együtt akkor nem sok remény fűz hozzá hogy lesz bármikor is barátnőm is.
2021. ápr. 6. 21:27
 56/103 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha anyadnal deklolsz nem lesz nod ezen nem kell aggodnod.

Miert nem koltozol el. Konyvelokent barhol talalsz melot 250 ert meg foleg. Es mashol nem 50 milla egy haz.

Te egyszeruen eletkeptelen vagy.es annyi kozom van ahhoz hogy elsz, hogy oldalak ota rinyalsz, hogy nyomorogsz egy panelban.

2021. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 anonim ***** válasza:
100%

Szánalom a köbön.


Hétvégén nézegettem ingatlanokat 15-20 millió között a belső kerületekben... Igaz kicsik, de volt köztük gyönyörűen felújított, bútorozottan.

Te fordítva ülsz a lovon.

30 évesen ideje lenne már változtatni a hozzáállásodon. Szüleid naponta mondják, h költözz el, és te a gyk-ig jutottál önigazolásért, megoldáskeresés meg semmi. Ezért nem lesz nőd, nem azért, mert a nők szörnyűek.

2021. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/103 anonim ***** válasza:
84%

Kivancsisagbol most raketestem , 20-30 millioig adtam meg a hatart , Budapest egesz teruletere es 5 kmes korzetre. 138 talalat 🤣🤣

Nagyon szep hazak voltak.

Aztan rekerestem az altalad olyan boszen emlegetett 70 millas hazakra. Megis minek valakinek 4 szobas 2 furdos csuda klassz villa mikor egy vajas kenyeret se tud anyu nelkul megkenni.

2021. ápr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/103 A kérdező kommentje:
Jó akkor 57-es: Mutass nekem egy normális 1 szobás 30 nm lakást Pesten 15 millióért. Kiváncsi vagyok rá. De 8nm kis lakást nézzél mert jelenleg a szobám 8nm. Ha küldesz egyet akkor elhiszem hogy lehet kapni 15 millióért. Hajrá. :) Igen de akkor sem lenne nőm hogyha nem a szüleimnél laknék hanem külön. ÉS így meg ro..adt nehéz kigadzálkodni a mai ingatlan árak mellett bármit is. Tehát akkor az első a társkeresés aztán a költözés. Mondjuk ezt csinálom már vagy 6 éve de a mai lányoknak akkor az elvárása hogy szórakozás nézni. Valaki kiiírta társkeresőn hogy keressen minimum a férfi nettó 500 ezret havonat csak akkor hajlandó ismerkedni. Ennyit a nőkről :D Több mondatom nincs is erre és kár leállni vitatkozni mert el vannak itt szállva a nők egy páran. Szegény férfi dolgozik becsületesen meg udvarias de nem néz ki modell alkatúan és a lányok ezáltal már szóba sem állnak vele. Hát hány ilyen kérdés van? A férfiak sokkal nehezbben találnak maguknak párt és azért laknak 30 akár 30 felett is a szülőknél.
2021. ápr. 6. 21:42
 60/103 anonim ***** válasza:
100%
Te kisfiú vagy, azért nem állnak szóba veled a normális nők.
2021. ápr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!