Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Idén leszek 29 éves és soha nem volt barátnőm se de mai napig szülőknél lakok. Körübelül 20 éves korom óta dolgozok és kb. 15 milliót tudtam ez ideáig gyűjteni. Ebből a 15 millióból még egy panellakás árát sem tudnám kifizetni illetve én egy kertes házat akarok venni és hitel nélkül. Tehát gyűjtenem kell. Mivel a szülők nem tudják nekem állni sem az önerőt sem eygy kis plussz pénzt ezért én magam gyűjtőm de ez ahhoz vezet hogy mai napig szülőknél kell hogy éljek. A szüleim viszont naponta mondják hogy költözzek el meg ez meg az. De egyszerűen lehetőségem sincs rá. Szóval mit tegyek? Költözzek el és az életben nem lesz kertes házam vagy maradjak még otthon és gyűjtsek még kb 20 millió forintig és aztán egy kisebb hitellel tudnék venni egy kisebb kerets házat. Viszont akkor még 3-4 évig kell hogy a szülőknél lakjak és pénzeljenek.
2021. ápr. 6. 13:43
 61/103 anonim ***** válasza:
100%

De neked van penzed elkoltozni megse teszed csak rinyalsz. Mint irtam 138 talalt van a te penzedhez igazodva hazra, pesten.

Erre mi a kifogasod ?

2021. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/103 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az említett bútorozott ingatlan már fent sincs. Figyelni kéne folyamatosan a piacot, és a jó fogásra lecsapni. Nem azon siránkozni, h egyes nőknek milyen elvárásai vannak.
2021. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/103 A kérdező kommentje:
Küldjetek linket 15-20 milliós 30-40 nm lakásokról. Hajrá. De egyikötök sem küldött a linket. Akkor miért beszéltek hogy láttatok ilyeneket? Akkor küldjétek el azt amit láttatok.
2021. ápr. 6. 22:01
 64/103 anonim ***** válasza:
100%
Egyelek meg. Ird be a jofogasra en is azt tettem
2021. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/103 anonim ***** válasza:
100%
Bármit linkelünk majd, lesz ellene kifogásod, hogy melyik miért nem jó, de rendben, legyen. Tessék, válogass: [link]
2021. ápr. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/103 A kérdező kommentje:
Ott volt egy panellakas 18 millioért a jofogason vegrehajtoi altal. A jofogason rengetek ilyen kamu ingatlan van en azert szeretem jobban az ingatlan.com oldalt. A masik meg ha beirjatok az ingatlan.com oldalba hogy Budapest Kertes haz mondjuk Rakospalotan minimum 80 nm lathatjatok hogy nem 15 millioba kerul. Ti amit kuldtetek a lsgrosszabb putriban lerobbant viskot adnak szinte Pesten 17 millioert 30 nm lakast. Az a baj gondolkodni nem tudtok. Tisztelet a kivételnek.
2021. ápr. 7. 08:21
 67/103 A kérdező kommentje:
Szóval amit fentebb írtam hogy egyedül nem lehet továbbra is fenttartom. Párban konnyebb es senki nem vesz manapság házat egyedül. Amit írtam hogyha lenne barátnőm és lenne neki is önerője akkor úgy már kapna hitelt az ember és két fizetésből lehetne élni meg fizetni is. Ha valaki egyedül gyujti ossze es egyedul fizeti a hitelt es 0-rol indult olyan embert nem ismerek. Sokan ezert laknak a szuloknel 30 év felett is. Itt ti a válaszolók többsege ahogy ez a szidó valaszoló nő sem egyedül érte el hanem a párjával együtt és engem nevezett piócának meg ilyennek. Ti sem tudjátok elérni egyedül ha valaki nem kap szuloi támogatást kezdőtökét vagy nem orokol semmit annak egyedul nehez. Es nem a kor határozza meg hanem a pénz a különélést.
2021. ápr. 7. 08:32
 68/103 anonim ***** válasza:
100%

:D :D :D :D


Én szeretnék egy min. 2019-es évjáratú Porsche 911 Carrera S-t tökéletes állapotban (na jó, fél tank benzint teszek bele, ha nagyon muszáj), de csak egy 2010-es Suzukira van pénzem. Mit tehetnék??? Élősködjek a szüleimen, mikor azok már rég mondják, hogy nem kéne vagy várjak arra, amíg összejön az a hiányzó 27 millió hozzá???

Aki azt mondja, hogy adjak le a vágyaimból a pénztárcám függvényében, az nem tud gondolkodni!!!! Tisztelet a kivételnek.

2021. ápr. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/103 anonim ***** válasza:
100%

En lattam jobb hazakat 20-30 millio kpzott, azokra is van eleg penzed.

Te jo eg ugy erzem magam mint egy papagaj 🤣

Teljesen mindegy mit mondunk , te akkor is anyadnal fogsz maradni es addig eloskodsz rajtuk mig teljesen megutalnak. Mar igy is napi szinten mondogatjak , hpgy koltozz elb, de te csak a kifogasokat keresed. Mert nincs 80 millad almaid hazara. Hat nekik sem az volt az almuk , hogy 30 eves letedre meg teged kell etetni es kerulgetni. Segitettek mar epp eleget, hagyd mar oket es lepj tovabb. Lass tul magadon , adj lejjebb az igenyekbol. Vegyel 20 millioert egy hazat kivul eso keruletbe. Vannak boven csak keresni kell. Arra meg meg mindig nem adtal valaszt , hogy ha ennyire fontod a kertes haz miert nem koltozol el oda ahol van ennyi penzert. Ismetlem konyveloi allas 250 ert barhol az orszagban van.

2021. ápr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/103 A kérdező kommentje:
De irtam ra választ. Tudod mit? Megegyszer nem irom le.
2021. ápr. 7. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!