Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha utál az anyám?

Mit tegyek ha utál az anyám?

Figyelt kérdés
Ezt még nyilván nem mondta ki. A helyzet az hogy ő egy olyan lányra vágyott aki olyan igazán csajos. Lovagok és látható hogy ő ezt nem szeretné. Mindig azzal büntet/ zsarol hogy nem mehetek lovagolni. Tesóm dobol neki már az első dob óra után vett egy dobot. Anyagilag megteheti hogy vegyen lovat vagy heti több alkalommal mehessek lovagolni. De egyiket sem engedi. A kutyák nagy szerelmeim. Volt már hogy egy veszekedés után már elegem volt el akartam menni hogy egy kicsit megnyugodjak megzsarolt hogy megöli a kutyákat. Építésznek tanulók neki ez sem tetszik. Nyelvvizsgára tanulok de mindig húzza az ídőmet hogy ne tudják rá eleget tanulni. Tesómnak mindig segít, mindig minta gyerekek, mindig öket dícséri a semmiért. Az sose tünik fel neki hogy mit csinálok meg csak az hogy mit nem csinálok meg. Mindig veszekedünk( két erős személyiség). Azért mert nem vagyok olyan mit amire vágyik muszály így viselkednie? Nehéz megmondani nekem hogy éljen az életem, de ez mért akkora baj? Én ha kéne a jég hátán is megélnék úgy ahogy szeretnék élni.

2021. ápr. 7. 22:41
1 2
 1/14 anonim válasza:
96%
Tudom hogy nem a kérdésedre válaszolok de figyelj. Ha azzal fenyeget, hogy megöli a kutyáitok, akkor ott azért nagyon nagy baj van, mert ilyet még viccből se mondana semmilyen normális ember. Maximum hogy elajándékozua őket. Ha tényleg ilyen, amilyennek leírtad, akkor gyorsan keress valakit akitől segítséget kérhetsz.
2021. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

Először is vigyél a jég hátára egy helyesírási szótárat is, mert a muszáj az pontos "j" (!!!!) Bár az építész helyett választhattál volna jobb szakot is, bár ha ezt nem tudod leírni, hogy kerültél egyetemre?


Nem bántani akarlak, csak ugye milyen rosszul esik turkálni a dolgaidban? Te se tedd! Lehet, hogy anyukád megtehetné, de mi közöd neked ahhoz, hogy ő kinek mit fizet! (??) Beszélj vele és kérdezd meg mit ártottál stb. Ha meg nem hazsnál meg lehet próbálni egyedül élni, el lehet költözni! Meg lehet mutatni mekkora jani vagy. Én viszont tényleg Jani vagyok (János) és az Én lányom is lovagol, elég drága hobbi, DE inkább eladnám a mercedesemet, járnék mondjuk skodával ha úgy lenne, de a gyereket a lovaglástól nem fosztanám meg, mert látom, hogy élvezi! Neked anyukád látja, hogy élvezed? Beszéljetek, hatha ez eredményre vezet!

2021. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
2 vagyok, azaz Jani, bocsi kérdező, most olvasom, hogy anyukad azt mondja, hogy megöli a kutyákat? :O Szerintem anyukád nem normális.... a baj teljesen vele van...
2021. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Bolond. Muszáj vele élned?
2021. ápr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem tudom, ha az én anyám ilyet mondana a kutyámról akkor lehet nekiugranék a torkának helyben. De a minimum hogy többet kettesben nem hagyom vele, és egy szót se beszélek vele többé.
2021. ápr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
Hol tanulsz te építésznek, gyerek? A szakmunkásképzőben?
2021. ápr. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy ezt a fórumot olvasgatom, a fél ország anyja bolond. De ténylegesen.

Én egy ideig azt hittem, hogy csak nálunk volt baj, de hát ez a helyzet: a nők úgy általában fiatalkorukban marhaságpkat csinálnak, de az szexy, mert akkor még jól néznek ki, aztán 40-50 évesen klinikai értelemben megbplondulnak :P

2021. ápr. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: az a legnagyobb baj, hogy - leírásodból úgy tűnik - az életedben megvalósítandó, számodra élvezetet, vagy előrelépést jelentő dolgokat akarja ellehetetleníteni valamiért (lovaglás, kutyák, nyelvvizsga stb) Ha teheted, költözz.
2021. ápr. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Ha már egyetemre jársz és nyelvvizsgára készülsz, akkor felnőttél, el lehet költözni. Nem tud korlátozni, ha nem engeded. El lehet kezdeni a jég hátán is megélni, ahogy írtad is. Nem kell örökké anya kicsi lánya lenni, aki mint írod is, nem ilyen vagy. Szedd össze magad, és állj ki magadért.

A fogalmazásod és a helyesírásod alapján viszont közelében nem vagy egy egyetemnek, inkább csak nagy álmaid vannak.

2021. ápr. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Anyud nem túl okos. A lovas csajok nagyon vonzóak. Meseszép tartást ad a nőnek egy ló, nem beszélve a személyisegükről. Mindig is domináns erős nők voltak a lovasok. Akit csak ismerek vonzódik hozzájuk mert nem egy plázacicák
2021. ápr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!