Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lehet velem a baj? Miért...

Mi lehet velem a baj? Miért nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

A párom szeretne gyereket (nő vagyok) de én undorodom az egésztől. Undorodok a szoptatástól, a megereszkedett mellektől, a nagy hastól szerintem gusztustalan. Nem akarok gátmetszést, se beöntést se szülés után XXL-es betétet hordani fúj undorodnák magamtól hogy hogy nézek ki. Undorító hogy tej van a melledbe meg az egész szülés.

A másik meg hogy idegesítene nem akarom hallgatni a hisztit nem akarok osztozni a páromon.



2021. ápr. 8. 03:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 Savlekotő ***** válasza:
49%
Jobb is ha nem szülsz.. Itt nem csak az a gond h nem akarsz gyereket nem kötelező de nálad más bajok is vannak.
2021. ápr. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem hogy valami baj van velem. 21 éves vagyok nem tudom hogy fog e változni ez. Igazából szeretnék is meg nem is csak félek hogy a párom megundorodna tőlem, vagy rámenne a kapcsolatunk, meg hogy hogy néznék ki
2021. ápr. 8. 03:41
 3/78 Savlekotő ***** válasza:
85%
Neked kell eldönteni,de gyereket akkor vállalni kell ha akarunk igazán és van normális családi anyagi háttér(nem családi meg csók).
2021. ápr. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
88%
Nincs semmi baj veled. 21 évesen meg pláne nincs. Én is így gondolkodtam, vagyis nem, mert bele sem gondoltam, annyira nem érdekelt a gyerektéma. 27 évesen a kolléganőm kisbabáját se akartam a karomba venni. Jó volt az fél méterről nézegetni is. Most van 2 fiam, akiket imádok. De, ha véletlenűl nálad később se jön az érzés, akkor sincs gond. Annyi az egész, hogy olyan emberrel legyél majd, aki hasonlóan gondolkodik és kényszerből ne szülj.
2021. ápr. 8. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
92%
Semmi . Nem kötelező gyereket vállalni,meg fiatal is vagy ,változik vagy sem a véleményed,egyik sem gond.
2021. ápr. 8. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
98%
Egyrészt nem kötelező szülni. Másrészt ha így érzel, akkor senki kedvéért ne szülj. Utálni fogod a gyereket és egyből 3 életét vágsz tönkre.
2021. ápr. 8. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
90%
Nincs ezzel semmi gond sőt üdvözlendő dolog, de ha a párod nagyon akar akkor ne hitegesd.
2021. ápr. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 kocka0101 válasza:
92%
Én 20 éves vagyok és úgy gondolom ahogy írták már nem kötelező de a 7.valaszoloval egyetértek ha te nem akarsz ámen de a párodnak hagyd meg a lehetőséget arra hogy lehessen egy gyereke ha szereznem nem azt mondom hogy most de ha később se változik 30-35 éves korodra akkor felesleges szerencsétlent hitegetni de sok szerencsét
2021. ápr. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
13%
jó, hát sok kamasz gondolja így, mert te tuti nem felnőtt nő vagy.
2021. ápr. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
77%

Írta hogy 21 az még gyerek attól hogy kiadják a sört meg a cigit. 24 éves fiú vagyok, de nekem sem kellene most majd 27-28 évesen, párom nekem is 21 ő sem szeretne még, viszont ha undorodsz az egésztől szakíts vele mert én tuti ideges lennék ha barátnőm benyögné mikor 27-29 vagyok hogy nem akar gyereket! Ne vedd el az életét az embernek ha nem akarsz gyereket de ezt az összes nőnek üzenem.

Amúgy nem fog undorodni senki sem ha felveszel pár kg ot a gyerek miatt, szépen le lehet az mozogni is, alapból ott van a baj mindenki a bu”i modell alakot akarja aztán az fel sem merül évezredek óta a nő mindig is szűlt, csak mára már a divat annyira elferdíti a valóságot hogy így érzik magukat.


Szóval most még nem gond ez de azért döntsd el hogy mit is akarsz mert a masik ember eletet is tönkreteszed, 30 éves kor fele nehezebb már partnert találni, csökkennek az esélyek.

2021. ápr. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!