Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lehet velem a baj? Miért...

Mi lehet velem a baj? Miért nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

A párom szeretne gyereket (nő vagyok) de én undorodom az egésztől. Undorodok a szoptatástól, a megereszkedett mellektől, a nagy hastól szerintem gusztustalan. Nem akarok gátmetszést, se beöntést se szülés után XXL-es betétet hordani fúj undorodnák magamtól hogy hogy nézek ki. Undorító hogy tej van a melledbe meg az egész szülés.

A másik meg hogy idegesítene nem akarom hallgatni a hisztit nem akarok osztozni a páromon.



2021. ápr. 8. 03:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
11%

#49


Mást nem lehet erre mondani, ha fiatalon bulika volt a fejében, és 40 éves kor fele ért be a feje, és már csak lombik van mint remény.

Sajnálom azokat akiknek nem lehet gyereke és akarnának, valamint több éve próbálkoznak, akit speciel én mondtam az olyan életvitelt is folytatott, de nem fogom 20x leiirni, ha te lettél volna ott és nem ő, valamint tudom hogy ugyan ilyen életvitelt folytattál majd sirsz, hogy nem lehet gyereked téged is ugyan úgy elküldtelek volna ne aggódj nem csak őt.


Szerintem itt nyugodtan le lehet zárni a témát, aki akar gyereket Let's go, aki nem az nem és pont.


Ha a párod akar, ne húzd az idejét feleslegesen ha te már biztos vagy benne hogy nem akarsz mert ketyeg a biológiai óra, és minél később találja meg az igazit annál rosszabb neki is, valamint ahogy korosodik az ember, egyre nagyobb az esély hogy "csak a selejt marad" legyen az nő vagy férfi, és kevés lesz az aki valóban szerencsétlen volt és nem találta meg a párját, de itt most nem erről volt szó.

2021. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:
94%
#41 nem értem mit pofázol bele mások életébe.:D Én írtam a 40-es választ, ahonnan nagyon ügyesen kiemelted a bulit, taps taps. Igen bulizom, fogok is amint lehet, mit fáj ez neked? Biztos savanyú a szőlő, mert te a kölök mellett már nem tudsz. Az meg hogy mit bánok meg 35 vagy 40 évesen a legkevésbé sem a te dolgod, amúgy sem fogsz rólam tudni semmit, ahogy most sem tudsz. Akkor változtatom meg a döntésem amikor akarom, nem tőled fogok engedélyt kérni. Az meg nagyon életszerű, hogy 4 ismerősöd is PONT neked sír amiatt, hogy nem lett gyereke.😂 Aha igen, persze persze. Elhittük.
2021. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
89%
#51 ne próbálkozz momzilla, ha össze is szarod magad, másnak akkor is semmit érő lesz a véleményed.
2021. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
89%

Bár én nem akarok gyereket és ez soha nem is fog változni, ámde! Mégis mit képzelsz te magadról “kedves” 41 és 51, hogy már-már utasítgatsz és elszámoltatsz idegen embereket, hogyha bezzeg 22-25 évesen nem akart gyereket, akkor 35 meg 40 évesen se akarjon, különben is az ilyet az anyjába elküldöd?! Engem próbálnál meg hasonló helyzetben bárhova is elküldeni, úgy kiosztanálak, hogy a lábadon nem állnál meg.. Azért álljon már meg a menet. Az emberek változnak, igen lehet van aki a húszas évei elején nem akart még gyereket, aztán 35 fölött közeledve a 40-hez rátör az érzés, hogy mégis szeretne, neked ehhez mi a franc közöd van?! Mindenkinek joga van úgy élnie az életét, ahogy neki jó. Ha ez azt foglalja magában, hogy fiatalon bulizik és fesztiválozik, akkor bulizik és fesztiválozik. Ha utána úgy dönt/érez, hogy kiszórakozta magát és mégis csak szeretne gyereket, akkor gyereket vállal, ha kell lombik kap is. Na és?! Mit faj ez neked? Azt hiszed majd idegen emberek tőled fognak engedélyt kérni, hogy anno fiatalon szórakoztak, ugyan szabad-e most gyereket vállalniuk? 🤦🏻‍♀️😅

Az mondjuk nagyon reális, hogy a te környezetedben rögtön 4 ilyen ember is van, aki meglepő módon pont neked sírja ki az életét és mindegyik pont kiteregeti a magánéletét a közösségi oldalra.

Ha valóban így van, akkor egy kattintással szépen letiltod, aztán máris nem látod. Ha meg erről beszél egy társaságban és téged nem érdekel a téma, fogod magad aztán elhúzol onnan, nem pedig egyből felhatalmazva érzed magad, hogy bárkit bárhova elküldj, csak mert te nem értesz egyet vele. Kulturált, intelligens ember képes kezelni egy ilyen szituációt és normálisan a másik tudtára adni, hogy ő mondjuk erről nem szeretne beszélni, ha épp kettesben jön fel a téma.

2021. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
100%
engem anyám majd 30 évesen szült első gyerekként ezelőtt 30 éve. nem azért mert addig "bulikázott", de ha azt csinálta volna, akkor mivan? inkább akkor mikor még nincs gyerek, minthogy 40-50 évesen X gyerek után rájöjjön hogy még nem élt és középkorú emberként járassa le magát részegen dőlöngélve, tinédzsernek öltözve a sarki diszkóban.
2021. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudni mi lehet az oka, férjem 23 éves lánya is hasonló. Azt mondta nem tehet róla hogy utálja a gyerekeket. Orvoshoz nem akar menni ( dilidokihoz) hàt végülis nem kell mindenkinek szülnie.
2021. ápr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
100%
Már miért kéne bármilyen orvoshoz, főként pszichológushoz mennie akár a kérdezőnek, akár a férjed lányának 56?? Nem akar mindenki gyereket és nem, nem is szereti őket mindenki, ez van, nincs ezzel semmi baj! El kell fogadni, nem pedig orvoshoz küldözgetni amiatt, mert másképp él, mint ami szerintem vagy szerinted vagy bárki más szerint “helyes”.
2021. ápr. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
90%
Az hogy valaki nem akar gyereket, nem betegség, főleg nem mentális betegség. Miért kéne "dilidokihoz" menni?
2021. ápr. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
11%
Ha azt mondja h utálja a gyerekeket , az nem teljesen normális. Annak valami oka van , valami trauma .
2021. ápr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
0%

Én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy mi lett volna ha az ő szülei is ezt gondolták volna anno. Az hogy most nem írná ki ezeket a kérdéseket gyk-ra, és most nem élne, nem élvezhetné az életet.


Szerintem az ember életében eddig fontos dolog volt hogy valamit itt hagyjon magából, ha már meghal és ez csak az utód lesz mindig.


De ízlések és pofonok.

2021. ápr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!