Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mostanság elkezdtem meztelen...

Mostanság elkezdtem meztelen aludni, de mostanság elkezdtek szüleim, be járni a szobámba engem ébreszteni. Hogyan tudnám nekik meg mondani hogy, már meztelenül alszom? Mert félek, hogy rámnyitnak és meglátnak.

Figyelt kérdés
És külön szobám van.

2021. ápr. 8. 09:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem is kell mondani, észre fogják venni :-)
2021. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
kulcs? zár?
2021. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nincs hozzá kulcsom.
2021. ápr. 8. 09:32
 4/29 anonim ***** válasza:
72%
Te vagy a meztelenkedő/ családszexes troll, te tényleg erre vered ki minden nap?
2021. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%
akkor told oda a széket. Vagy a szekrényt. Vagy ékeld ki az ajtót. Tudod: ékkel. Már ha nem kifelé nyílik.
2021. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
27%

És miért baj, ha meglátnak meztelenül?

Itt vannak az alapvető problémák 21ben, hogy családon belül szégyenlik a saját testüket meztelenül és már erről sem mernek beszélni. Szerencsére én családom szeret meztelenkedni és én is, nincs belőle baj. De nálatok az alap felfogással is gond van, ha probléma a meztelenség és arról való beszélgetés.

2021. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 kicsibarany ***** válasza:
83%
Állítsd be magadnak ébresztőt. Ha ide tudtál regisztrálni, akkor elvileg elég nagy vagy hozzá.
2021. ápr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
76%
Már megint te vagy az pucérka?
2021. ápr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%

#6

Na nehogy már, hogy baj legyen, ha nem akarok az apám előtt pucéran flangálni a házban. Hogy lenne alap már ez alap probléma...

Felőlem legyetek anyádékkal nudisták, pont lesz*rom, de ki ne találd, hogy mindenkinek ilyennek kéne lenni, különben probléma van otthon.

2021. ápr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%
Én felkötném magam, ha a családtagjaimra gerjednék.
2021. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!