Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mostanság elkezdtem meztelen...

Mostanság elkezdtem meztelen aludni, de mostanság elkezdtek szüleim, be járni a szobámba engem ébreszteni. Hogyan tudnám nekik meg mondani hogy, már meztelenül alszom? Mert félek, hogy rámnyitnak és meglátnak.

Figyelt kérdés
És külön szobám van.

2021. ápr. 8. 09:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
69%
Arról nem is beszélve h rohadt ízléses így összeülni a székeket meg a kanapét...
2021. ápr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
60%
#9 Én nem azt mondtam mindenki meztelenkedjen otthon, aki nem akar, hanem ne legyen probléma megkérdezni és csinálni, ha szeretné az ember. Úgy néz ki szövegértés sem várható el manapság.
2021. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
32%
Engem is folyton furcsán méregetett anyám emiatt, pedig csak nyáron "pucérkodtam". Sajnos ez nem megoldható probléma, ha nagyon korlátolt/konzervatív személetűek a szülők. Majd nudizol, ha már külön laksz.
2021. ápr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
67%
Ha a szüleiddel laksz, az ő lakásukban, akkor tiszteld az álláspontjukat. Ha erre nem vagy képes, akkor vegyél egy lakást magadnak. Ott annyit meztelenkedhetsz, amennyit akarsz.
2021. ápr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
47%
6an lepontoztak amiért azt írtam a #13-ban, hogy én sem alhattam otthon meztelenül a prűd anyám miatt. Nem a lakásban akartam pucéron mászkálni, csak az alvás esett jobban ruha nélk nyáron. Egyébként szintén nő vagyok, ti meg hülye korlátolt, idióta majmok. (Igen, van már saját lakásom, azóta ez nem kérdés / probléma)
2021. ápr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
70%
Milyen furcsa, hogy most kezdtél el meztelenül aludni, és a szüleid pont most kezdtek el bemászkálni hozzád... Nem kamu, kicsit sem.
2021. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
55%
Már ne haragudj, de miért is olyan nagy gond, ha meglátnak? Nem idegenek, hanem a szüleid 🤷‍♂️
2021. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
51%
#15 engem is lepontoztak. Ez van, aki nyitott, gátlástalan, felfogása van az életről, meztelenségről, azokat leakarják húzni. Ez ne zavarjon téged én is támogatom a meztelenséget, hiába pontoztok le nullára. Sokkal jobb meztelenül lenni otthon, mert az egy életérzés is, hogy levetkőzöd a szabályokat is, nem vagy gátlásos, nem szorongsz. Ezzel sincsenek tisztába az emberek, hogy akik meztelenkednek sokkal kevesebbet stresszelnek, mert teljesen máshogyan állnak az élethez. Aki meg szégyelli a testét otthon meg nem mer szülei előtt nudizni, abba rengeteg szorongás van. Ez meg is látszik a válaszokon, hogy egyből kamuzak, meg ki vannak a kérdésről is. Nincs miről beszélni. Ez rgy életérzés.
2021. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, menj már innen ezekkel a beteg kérdéseiddel. Senki nem kíváncsi arra, hogy te mikre izgulsz.
2021. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
69%

Igen ez a meztelenkedős kérdező.

És még mindig vitázni kezdenek az eléggé feltűnően perverz kérdései alatt, amiken látszik, hogy f-szveréses fantáziák+komolyan veszik. Beszarok. Valamit tud. :D

2021. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!