Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy 19 éves lány anyjaként...

Egy 19 éves lány anyjaként mit tegyek, ha azt érzem, hogy a barátja ugráltatja őt és a barátai/tanulmányai rovására megy a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Semmit. Ezeket a konfliktusokat neki és csakis neki kell megvívnia. Ha beleavatkozol lehet egy életre megutál...
2021. ápr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Elmondani neki, hogy hogyan látod a dolgot.
2021. ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Huzzam meg én a határokat? Hogy ha romlanak a jegyei, nem mehet at?
2021. ápr. 8. 17:04
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Beszélj vele, hogy a jövője múlik ezen és találjanak valami megoldást, hogy tanulni is tudjon, párkapcsolatra is jusson idő, de ne a tanulás rovására.

Határok meghúzásával csak mégjobban eltávolodna tőled, attól tartok, valamint már nagykorú.

2021. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az lenne a helyes, ha elmondanád neki nyugodt hangnemben az aggályaidat. Tiltani talán csak akkor van értelme, ha már bukás fenyegeti a jegyei miatt.
2021. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Semmit, meg fog utálni, mert halálosan szerelmes, és nem veszi észre, hogy a másik full kihasználja.


Majd megjön az esze - vagy nem, barátnőm már 6. éve van a pasijával, aki egy brom. Hiába mondjuk neki, hagyja ott nem, "ő szereti". Az lehet, csak a tizenkét éves barátságunk során nem láttam annyit bőgni, mint ezidő alatt.

2021. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Annyit tehetsz,hogy nyugodt körülmények között elbeszélgeszt vele erről.
2021. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi a jó válasz?


Pl. ez: Elmondani neki, hogy hogyan látod a dolgot.


Ez is törölve lesz?

2021. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Savlekotő ***** válasza:
33%

Huzzam meg én a határokat? Hogy ha romlanak a jegyei, nem mehet at?

19 éves nem 12 Körbe röhögnélek..

2021. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó, teljesen mindegy, hogy 19 éves. Oké, értem, nagykorú, de akkor viselkedjen is úgy, mint egy nagykorú.

Amúgy meg azért, mert betöltötte a 18-at, nem csinálhat meg bármit. A szülői házban élve legalábbis nem.

2021. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!