Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félek apámtól hogy szexuálisan...

Félek apámtól hogy szexuálisan is zaklatni fog, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában nem csak anyámat "zaklatja szexuálisan" hanem engem is. Anyumnak folyton a seggét meg a melleit fogdozza előttem is, pedig már megkértüt rá hogy ne tegye.

Tegnap pont edzettem és csak úgy kopogás nélkül be jött a szobámba én meg ott álltam előtte sportmelltartóba és rettentő szégyenlős vagyok. Ma mentem be a szobámba és rácsapott a seggemre, most először csinált ilyet, nagyon zavarba vagyok és félek.

Arra is gondoltam már hogy lehet kamera van a szobámban mert kaptam új ágyat és hát bevallom este szoktam ezt azt csinálni és múltkor megkérdezte hogy "na már felavattad az ágyad rendesen? " Lehet hogy tényleg ő azt nézi hogy én masztizok este?????????? Nagyon félek ettől is.

Apám nagyon erőszakos is. Nyáron itthon 2x majdnem megvert, de a hajamat azt meg is tépte 1x teljesen jelentéktelen dolog miatt, én nem csináltam semmi rosszat. Anyumat is egyszer fejbevágta nem kicsit, sírt is utána. Anyámnak folyton olyanokat mond mit például: "kishülye, fejbevágjalak?", ha én meg közbe szólok akkor azt mondja hogy "na neked kuss legyen" "te csak maradj kussba" "te csak maradt csöndbe"

Anyumat folyton csicskáztatja,például minden nap mondja neki kb 3x hogy "önts az üvegembe üdítőt és hozd be a szobába de még ma", meg múltkor nem öntött neki mert elfelejtette ezért apám kiabált és elmondta mindennek anyumat. Mondtam már apámnak hogy légyszíves ne csicskáztassa már folyton anyát, erre ezt mondta: "Azért van itt hogy kiszolgáljon"

Nagyon félek akkor ha csak én meg apám vagyunk itthon, félek hogy szexuálisan vagy fizikailag bántani fog.

Köszönöm annak ki elolvassa, kérem aki tud segítsen! Mással is történnek ilyen dolgok?😔



2021. ápr. 9. 11:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/134 anonim ***** válasza:
95%
Beszélj egy felnőttel a szomszédból, vagy az ismeretségi körből. Lehetőleg olyannal, aki ismeri az apádat.
2021. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/134 anonim ***** válasza:
93%
Gyámhatóság. Anyád akkor hátha észbe kap és otthagyja ezt a barmot
2021. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/134 A kérdező kommentje:
#1 #2 Köszönöm nektek a normális választ! Fogalmam sincs miért nem válik el tőle anyám, érzem és látom is hogy anyum sem szereti és tudja hogy en is utalom apám😔 Lehet hogy azért mert akkor teljesen felbomlana az életünk és csak nekem akar ezzel jót? Annyira szeretnék minden kapcsolatot megszuntetni apámmal és annyira akarom hogy el menjen innen örökké, de amíg anyám azt nem mondja neki hogy kész vége ennyi volt én úgy érzem nem tehetek semmit😔
2021. ápr. 9. 11:46
 4/134 anonim ***** válasza:
100%

Anyáddal beszélj legelőször.

Biztos hogy őt is nagyon zavarja apád viselkedése.

Hátha össze tudtok fogni.

2021. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/134 anonim ***** válasza:
97%
Hány éves vagy kérdező?
2021. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/134 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem anyád fél az apádtól,ezért nem lép.


Általában ez szokott lenni.

2021. ápr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/134 A kérdező kommentje:

#7 17 éves vagyok

#8 igen én is erre gondoltam😔

2021. ápr. 9. 11:49
 8/134 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarom Anyudat bántani, de ő sem komplett, ha ezek után még vele van.
2021. ápr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/134 anonim ***** válasza:
97%

Igen, a korod fontos lenne. Meg ha már kamera... én magam tennék egyet a szobámba.

Masztizni csak sötétben, takaró alatt, míg át nem vizsgáltam a szobámat! Ajtót kulcsra zarni vagy reteszelni.


Anyádra nem számíthatsz.


Aki ilyen görény, hogy egy ujjal is hozzámér, én biztos megfenyegetném, hogy megveretem...

2021. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/134 A kérdező kommentje:
#6 már beszéltem vele...hosszasan elmondtam a véleményem erről az egészről hogy sokkal jobb lenne minden ha otthagyná, meg kérdeztem hogy téged komolyan nem zavar hogy folyton csicskáztat és így beszél veled? Azt mondta hogy nem zavarja őt..
2021. ápr. 9. 11:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!