Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen helyzetben tényleg...

Ilyen helyzetben tényleg jobb, ha elköltözöm?

Figyelt kérdés
Otthon élek a szüleimmel, nagyszüleimmel és a testvéremék is velünk laknak a kisbabájukkal. A helyzet az, hogy a párom ápolónak tanul és most berendelték őket dolgozni a járvány miatt. A szüleim féltik a nagyszüleimet meg a babát is és szerintük egy hónapig, amíg tart az önkéntesmunkája páromnak addig nem szabad vele találkoznom. Vagy költözzek hozzá, de akkor én se mehetek haza addig, nem találkozhatok a családommal. Tehát valakitől mindenképp el lennék szakítva, és nem tudok dönteni, hogy mégis mi legyen. Párom biztos nagyon rosszul élné meg, de én meg nem akarok a családomtól távol lenni.

2021. ápr. 11. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Az élet döntések sorozata!

Itt az első!

2021. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Van igazság abban, amit a szüleid mondanak.
2021. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha a párod helyett a szuleidet választod, az elgondolkozasra ad okot.

Nem egy életre szakadnal el tőlük, és a kommunikáció meglenne mindig. Ha emellett mégis inkább velük lennél a barátnőd helyett, akkor engem ez zavarna inkább.

2021. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

párom ápolónak tanul és most berendelték őket dolgozni


Önkéntes a tanulóknak, hallgatóknak, nem kötelező. Ez az egyik. A másik: megértem a szüleidet, hogy aggódnak, de kérdezd meg őket, szerintük az ápolók, orvosok egy éve nem mentek haza a családjukhoz? Kisebb eséllyel viszi haza ő a bajt, mint anyukád a boltból.

2021. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Nálatok tényleg 9 ember él normálisan egy háztartásban? Nagyszülők, szülők, két testvér és párjaik, plusz egy baba? Az igen, mi ez a Buckingham-palota?
2021. ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Takarodás
2021. ápr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Egy honapig se tudsz elszakadni a szuleidtol? Skypepal mindennel baratnovel? Miert nem?
2021. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha párod a szüleivel lakik vagy lakótársakkal akkor meg kellene kérdezni őket is.

De ha albérletben egyedül akkor szerintem hülyeség lenne nem menni. Meglátod milyen sokat számít ha senki se szól rád semmiért. És ez egész nap 🙂. Úgy van minden ahogy te és a párod akarjátok.

Bocs de szeritem elég beteges ha 1 hónapra se költöznél el tőlük. Gyanítom hogy nekik se jó hogy egymás s.ben vagytok. És nem mellékesen igazuk is van abban hogy mégiscsak egy kórházba beteg emberek járnak, most nem kellene semmit se hazavinni pláne Covidot.

2021. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8-an vagyunk, és attól még nem palota valami, ha többen laknak ott, nem csak 2 szobás házak vannak ám. Elég nagy a ház ahhoz, hogy ne legyünk egymás seggében, jobb ez, mint egy túlárazott 2 szobás albérletben tengődni, tudod, vannak olyan emberek, akik jóban vannak a családjukkal, és normálisak.

Párom nem egyedül lakik, hanem az anyukájával, aki engem nem kedvel és ők egy kis panelban laknak, ezért nem akarnék odamenni.

2021. ápr. 11. 21:13
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Elhiszem higy jóban vagytok, nem nell bizonygatni. Én is jóban vagyok szüleimmel, elhiszem hogy nem mindenhol van feszültség. De akkor is beteges ek tartom ha 1 hónapra se akarsz elmenni otthonról. Kivéve ha 16 vagy mert akkor megértem a ragaszkodásodat.

De ha a párod anyukája nem kedvel akkor nem is biztos hogy mehetnék oda.

Ha így vanakkor meg is válaszoltad a kérdést. Ha te nem mehetsz oda látohatni (mert hazaviheted a vírust szüleid suerint) és ő se látogatható téged akkor 1 hónapra ne találkozzatok.

2021. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!