Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gondoltál már arra hogy ha...

Gondoltál már arra hogy ha elköltözöl, nem fogod tartani a kapcsolatot a szüleiddel/az egyik szülőddel? Ha valamelyikkel nem tartanád költözés után a kapcsolatot, melyikkel és miért? És ha mindkettővel akkor miért? Amelyikkel tartanád, vele miért?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 00:26
 1/2 anonim válasza:
82%

Szívem szerint apámmal nem tartanám a kapcsolatot. Sose volt része az életemnek, volt de még se, igazából keresztanyám végett tartom apámmal a kapcsolatot.

Amúgy, ha én nem érdeklődöm felé, akkor le se szar.


Van valami, amiben kéne tanács, vagy jól esne beszélgetni erről? Vagy csak szimpla kíváncsiság?

2021. ápr. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Engem bántalmazott az anyám. Miután 18 évesen elköltöztem, nem beszéltem vele 10 évig. Utána jöttek a gyerekeim, gondoltam jó lesz “rendezni” a viszonyt, ezért pár évig megint tartottuk a kapcsolatot. Azonban jártam pszichológushoz pár éve, és ő mondta, hogy nem tartozom anyámnak semmivel: ha nem akarom, nem kell vele kapcsolatot tartanom. Így kb 4 éve már megint nem beszélek vele, csak 1x hívtam fel nemrég. Jobb nekem így, ő meg már eljátszotta a gyerekéhez való jogát amikor gyerek voltam.
2021. ápr. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!