Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítségre lenne szükségem,...

Segítségre lenne szükségem, szerintetek mit kéne tennem? Nem engednek sehova

Figyelt kérdés

A szüleim nagyon szigorúak, bántalmaznak és nem engednek sehova. Apám elhagyott kiskoromban, soha nem érdekelte mi van velem, anyámmal élek aki hát mondjuk úgy hogy nem a legnormálisabb ember. Rossz gyerekkora volt, ez annyira megviselte hogy nem tud másképp viselkedni csak úgy hogy mindent túlreagál, idegösszeroppanásai vannak, nagyon szereti a feszültséget, úgy érzi jól magát ha valakinek rosszat tud csinálni (pl tesómra rendőrséget hívott mert nem vette fel a telefont, apámra is hívott már sokszor, mindenkit fenyeget és feljelent, mindíg azt nézi hogy kinek tud rosszat csinálni) . Az elmúlt hónapokban nem volt ahol lakjunk, tisztálkodjunk, de már kissebb koromban is történt ilyen. Addíg bántalmaztak hogy bennem már nincs bűntudat ha rosszat csinálok, de nem is csinálnék magamtól semmit csak már annyira szenvedtem hogy nem engednek sehova (meg úgy mindentől), hogy elszöktem egy buliba, azt mondtam hogy barátnőmnél alszom. Mindenkit felhívtak, akarták már hívni a rendőrséget (egész végíg abban a tudatban voltak hogy barátnőmnél vagyok) de végül elmondtam hol vagyok. Megkerestek, apám jól megvert mások szeme láttára (amúgy soha nem törődik velem, ő is csak akkor van ott ha bánthat), ezután elvittek a rendőrségre és feljelentettek mindenkit aki a bulin volt. Ezután kidobtak otthonról, anyám is megvert, mindenkivel megutáltatott engem (amúgy ez az eset csak egy a sok közül). Kértem segítséget az iskolapszichológustól, egyszer kiraktam még instán is egy storyt hogyha valaki tud segítsen, kértem segítséget egy ismerőstől aki gyermekjogvédelemmel foglalkozik de senki sem segített. Gyerekkorom óta bántalmaznak, egyszer anyám úgy megvert hogy korházba kerültem, a füzeteimet/könyveimet szétvágta, stb stb, még rengeteg rossz dolgot csinált, csak úgy mert jólesik neki, mindenben hátráltat, csomó betegségem is kialakult de senkit sem érdekel. Rám erőltetik hogy olyan dolgokat csináljak amit nem szeretnék, másképp kidobnak otthonról vagy nem adnak enni. Nem lehetnek barátaim és nem mehetek sehova, de ez csak egy rövid részlet és egy eset a sok közül amit leírtam.

Nem szeretnék gyámhatósági eljárást, ezért is találtam ki, hogy mamámhoz költözök magyarországra (romániában élek). Mamám elég jófej, törődik velem és kedves de szigorú, az a baj hogy anyám kicsit átmosta az agyát. Valakinek van valami ötlete hogy ha sikerül mamámhoz költözzek, hogy tudnám őszintén, kedvesen, valami jó módszerrel kikunyerálni hogy majd lehessenek barátaim és esetleg elengedjen(ek) 1-2 buliba? nem szeretnék többet átverni senkit, új életformát akarok kialakítani, sportolni fogok, csak azt szeretném hogy kicsit jobb és normálisabb életem legyen, de barátok nélkül nagyon magányosnak érzem magam.



2021. ápr. 14. 08:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Összekeverted a hazudozást, elején az apád kiskorodban elhagyott, sosem törődött veled, aztán mégis veletek lakik, és ver. És az erdélyi magyarok nem ilyen stílusban írnak és beszélnek, mint te. Te nem ott élsz.
2021. ápr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
63%
esetleg, ha meg nem tetted, mondd el mamadnak is ezeket a dolgokat, hatha igy jobban megerti min mentel keresztul es hatha egyutt kitalaltok egy jo kiutat ebbol az egeszbol. egyepkent sajnallak, kemeny lehet, de kitartast mert egyszer mindennek eljon az ideje!!🤍
2021. ápr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Na, visszajött a mesekirálynő. Már nem drogos férjed miatt kell sajnálni?
2021. ápr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Annyira nem értem, de tényleg nem értem.. miért kell ilyet kitalálni? Örülj inkább, hogy tényleg nem ilyen családod van! Jézusom..
2021. ápr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Még mindig jobb, ha ide hazudozik, mintha a való életben tenné.
2021. ápr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
A kérdezőnek ez a hobbija, hogy sajnáltatja magát. Inkább írna történeteket.... Ilyeneket kitalálni, mikor másokat valóban bántalmaznak 😠
2021. ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
Amúgy miért kell kritizálni? Lehet igaz.
2021. ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ez egy iszonyat ronda, szerencsétlen csaj, akivel senki nem áll szóba, azért éli ki magát ezekben a kitalációkban.
2021. ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Édesem, te nem vagy elég intelligens ahhoz, hogy ilyen cifra dolgokat elhitess. Egyszerűen nem elég az eszed hozzá.
2021. ápr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
"Amúgy miért kell kritizálni? Lehet igaz." Olvasd végig, és ha minimálisan is logikusan gondolkodsz, rájössz hogy nem igaz. A kamukirálynőnek ez a védjegye, hogy mindenki csúnya-gonosz, csak ő az ártatlan áldozati barika...
2021. ápr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!