Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, de már alig várom, hogy 18 éves legyek, és elköltözhessek egy saját házba.

Kezdjük ott, hogy nincsen semmi magánéletem, anyám minden nap bejön pakolászni, az én tudtom nélkül kidobja a cuccaimat, én meg keresem, mint a hülye. Nem vehetek semmit, mert tudniuk kell róluk, bezzeg ő rögtön megvehet bármit, amit meglát. Beosztja a pénzemet, a saját telefonomat elveszi, és nem használhatom, csak ha ő megengedi. Mindent rámken, olyat is, amit nem is én csináltam, mindennaposak a veszekedések. Már alig várom, hogy lehessen egy saját házam, ahol senki sem parancsolgat, és lehet magánéletem, és nem dobál ki senki semmit. Más is így van vele?



2021. ápr. 15. 14:44
A kérdező szavazást indított:
Ismerős, velem is ez van, alig várom, hogy elköltözhessek.
Nem, én nem így érzek, szeretnék minnél tovább a szüleimnél lakni.
52 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Szuper. Na és miből lesz saját házad két év múlva?
2021. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Már 15 éves korom óta gyüjtök pénzt, mellesleg 18 évesen már mehetek dolgozni is, és hamar meglesz legalább egy 2 szobás lakásra a pénz.
2021. ápr. 15. 14:55
 3/28 anonim ***** válasza:
96%

Ajjaj..... :-DDD


Van fogalmad arról, hogy mennyibe kerül egy ház???


Diplomás, jól kereső, több éve dolgozó emberek is sok hitelből tudják megvenni!


Na persze ha valami putritelepen akarsz romot venni, az lehet hogy megvan 2-3 milkóból... :-DDD

2021. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
15 éves korom óta gyűjtök pénzt = a nagyi által karácsonyra adott 10est elteszem. Egy kis lakás tűrhető állapotban 40 milliótól indul a fővárosban, de sok sikert.
2021. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%

Nézd, én 19 évesen léptem le végleg de csak 33 évesen lett saját házam. Az első pár évben a belemet is kidolgoztam, hogy tök egyedül fenntartsam magam egy sok emberes albérletben, de ennek ellenére azt mondom megérte és ha visszamennék az időben újra megcsinálnám.

Hajrá, de arra ne számíts, hogy ez olyan hamar össze fog jönni, mint amennyire gondolod. Marha gyorsan nyisd ki a szemed a világ realitására, mert amíg ilyen burokban élsz addig 100%, hogy 3 hónapon belül szaladsz haza sírva, hogy fogadjanak be.

2021. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%

1. Nem, nem normálus.


2. Hol akarsz lakást, kérdező? Budapesten a lakható 2 szobások 20 és 150 millió között vannak.

2021. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem beszélve, hogyha lelépsz otthonról valahol laknod kell. 18 évesen képesítés és tapasztalat nélkül kb minimálbért fogsz keresni, ami elmegy lakhatásra és hogy ne halj éhen. Egy forintot nem fogsz tudni félretenni, még a lakás önereje se jön össze a büdös életbe se. Inkább gyúrjál a tanulmányokra, szerezz egy jó érettségit és vetesd fel magad koliba.
2021. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%

Na ilyen helyeken lehet pármilláért házat kapni. Erk, ahol sok az ork... ;-))


[link]

2021. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%
Ahol én lakok, ott már 2 millióból kitelik egy kertesház, és még lakható is: [link]
2021. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

#9: persze munkahely közel-távol nincsen arrafelé...


plusz: [link]


2001-ben 10% brazil - ez ma bőven 30% fölött lehet...

Ez mindent megmagyaráz.

2021. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!