Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám nem fogadja el, hogy...

Apám nem fogadja el, hogy felnőttem?!

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, 10 hónapja van barátom. Apám szerint nekem a tanulással kell foglalkoznom, nem a pasizással és nem a barátnőimmel. Barátommal se enged sehova, nem engedi hogy átmenjek hozzá, mindent tilt. Pedig 3-as tanuló vagyok. Most is úgy volt hogy szombaton (holnap) elmegyek barátnőkkel városba csavarogni de most oda se akar elengedni. Már kezd elegem lenni, felnőttem, miért viselkedik úgy mintha még csak 11 éves lennék?!
2021. ápr. 16. 10:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
82%
Hármassal hová fognak felvenni, a faiskolába? Erre az eredményre vagy büszke? Tanuljál szépen inkább, most kéne megalapoznod a felnőtt életedet, és nem azzal, h csúcsra járatod a muffodat.
2021. ápr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 A kérdező kommentje:
16 vagyok, középsulis, nem megyek egyetemre!
2021. ápr. 16. 10:49
 3/93 anonim ***** válasza:
89%

Mert még a tanulás lenne a legfőbb dolgot, és 18 évesen fogsz felnőni ;)


A hármas meg egyáltalán nem jó, hanem csak közepes (szó szerint). Nem fogsz sokra menni vele, szóval inkább hallgass az apukádra, mert ennek így csak rossz vége lehet.

2021. ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 kovpet ***** válasza:
78%

"Most is úgy volt hogy szombaton (holnap) elmegyek barátnőkkel városba csavarogni de most oda se akar elengedni."


Bocs, de az nem tűnt fel neked, hogy épp egy világjárvány van? Ráadásul nálunk épp a csúcson van a dolog.

2021. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 kovpet ***** válasza:
87%
"Pedig 3-as tanuló vagyok" Ezt meg hadd ne kommentáljam :)
2021. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
88%
A 3-as átlag elég gyenge úgy hogy gondolom 10.-es vagy vagy max 11. A felnőttél meg elég erős túlzás. Az igazán felnőttek nem a szüleikkel laknak, nem kell tőlük engedélyt kérni mindenre és saját keresetükből élnek (kivéve az egyetemisták de ha így haladsz te úgyse leszel az) Semmi baj nem lenne azzal hogy van pasid, meg mehetsz a barátaiddal helyekre ha ez mellett tanulnál is, mert mégis azon fog múlni a jövőd. Főleg most hogy majdnem az egész tanévben online oktatás volt. Tudom hogy a tanárok sokkal több dolgot adnak fel mert azt hiszik ráérsz de összességében szerintem mégis könnyebb jó jegyeket szerezni. Ha rendesen iskola lenne akkor szerintem a 3as közelében nem lennél.
2021. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
90%

#5: megelőztél! :-DDDD


Ezt olyan büszkeséggel írta ide, mintha "pedig kitűnő tanuló vagyok" lett volna. :_DDDD

2021. ápr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy nőttél fel, a 3-as tanulóság meg az éppen megfelelt.

Neked kellene elgondolkodni, hogy sokkal többre is képes lehetnél, a fiúzásra, csavargásra még bőven ráérsz!

2021. ápr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
91%

ohohohhoho OH OH OH OH OHOH OH OH

nagyon elszállt a kislány

2021. ápr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
84%

16 évesen hova akarsz felnőni? De sietnek a mai gyerekek🤦‍♂️

Egyébként meg ne itt panaszkodj, hanem ülj apáddal és beszéld meg vele, hogy miért nem enged el, biztos oka van ennek is! (Pl: világjárvány, nem akarja, hogy drogosokba fuss, nem akarja, hogy romoljon a tanulásod a lógások miatt.. stb)

2021. ápr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!