Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám nem fogadja el, hogy...

Apám nem fogadja el, hogy felnőttem?!

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, 10 hónapja van barátom. Apám szerint nekem a tanulással kell foglalkoznom, nem a pasizással és nem a barátnőimmel. Barátommal se enged sehova, nem engedi hogy átmenjek hozzá, mindent tilt. Pedig 3-as tanuló vagyok. Most is úgy volt hogy szombaton (holnap) elmegyek barátnőkkel városba csavarogni de most oda se akar elengedni. Már kezd elegem lenni, felnőttem, miért viselkedik úgy mintha még csak 11 éves lennék?!
2021. ápr. 16. 10:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim ***** válasza:
12%
Ja és ezeknél nem igazán számít, hogy hányas volt az átlagod szakközépben. Legalább tudomásom szerint felvesznek 3-assal is. Meg van olyan is, amihez nem is kell végzettség sem, pl banki ügyintéző, bár ezen foglalkozások ritkák.
2021. ápr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 anonim ***** válasza:
40%
Akár a szakács sem rossz nőknek. Jó nyilván nem ebben a vírushelyzetben.
2021. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/93 anonim ***** válasza:
95%

Egyben tök jó, hogy arról vitatkoztok, hogy egy nőnek milyen szakma jó vagy diploma. Komolyan ettől fejen állók. Ha gyereket vállal, akkor mindegy mit tanult, mert így úgyis simán lemaradt és hátrányba kerül másokkal szembe bárhol. Fizikai munkát rengeteg nő végzett a múltban és most is a jelenben. Nem a kohászatban fog fémet kézzel hajlítanni jó eséllyel. Hol éltek?


Azt se tudjuk, hogy érettségizik vagy csak szakmát tanul éppen. Ez info annyi erröl csak 16 éves lány (kitudja milyen fizikuma van vagy sportol e valamit) és még tanul, de egy 3. Lehet hogy 3-as irodalom, de ettől 5-as matekból vagy kitudja.


Ne egyétek meg egymást amiről keveset tudunk. Lehet az apja hagyja tanulni még több évet otthon, hogy legyen két szakmája vagy szerezzen egy alapdiplomát.

2021. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!