Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám nem fogadja el, hogy...

Apám nem fogadja el, hogy felnőttem?!

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, 10 hónapja van barátom. Apám szerint nekem a tanulással kell foglalkoznom, nem a pasizással és nem a barátnőimmel. Barátommal se enged sehova, nem engedi hogy átmenjek hozzá, mindent tilt. Pedig 3-as tanuló vagyok. Most is úgy volt hogy szombaton (holnap) elmegyek barátnőkkel városba csavarogni de most oda se akar elengedni. Már kezd elegem lenni, felnőttem, miért viselkedik úgy mintha még csak 11 éves lennék?!
2021. ápr. 16. 10:41
 11/93 anonim ***** válasza:
94%
Szokásos tinilányos kamu...a kérdező kb azt várta, hogy majd a tinilányokat ekézik. Szerintetek egy igazi tini kiemelné itt, hogy 3as tanuló?
2021. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, ha annyira felnőttél, tudod már hogy mit akarsz kezdeni az életeddel egy aligkettes-hármas érettségivel...????
2021. ápr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/93 anonim ***** válasza:
83%
16 évesen még nem vagy felnőtt, 18 évesen fogsz felnőni. A hármas egy közepes jegy, se nem jó, se nem rossz, erre ne legyél büszke. Foglalkozz inkább a tanulással.
2021. ápr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 anonim ***** válasza:
42%
Ismerek olyan középsulit, ahol a hármas jó jegynek számít - na nem azért, mert olyan nehéz az iskola. Épp ellenkezőleg, kisegítő suli, ráadásul egy-két évente van kisbaba is, azok a lányok pedig teljesen ki is esnek az oktatásból. Gondolom apád is ettől félt, ha már lusta vagy tanulni és még be is pasiztál, legalább legyen meg az érettségid, mielőtt elkezdesz gyereket szülni.
2021. ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 anonim ***** válasza:
66%
ne haragudj, de 16 évesen még nagyon messze vagy a felnőttségtől. a hármas átlagra meg én nem lennék büszke. szakmát tanulsz legalább? mert egy érettségivel kitörölheted a popódat
2021. ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 anonim ***** válasza:
92%
Akkor felnőttként kellene viselkedni mindennek van oka . Plusz hivatalosan 18 éves kortól leszel nagykorú addig meg az van amit a szülők mondanak ...
2021. ápr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 anonim ***** válasza:
29%
Ha itt mindenki ilyen kitűnő tanuló volt, aki 16 évesen csak otthon ült és tanult, akkor miért lógnak itt egész nap? A munkahelyen nem kéne így teljesíteni? Hm-hm. (én munkanélküli vagyok jelenleg és elámulok mennyi sikeres, maximalista ember-akinek tökéletesen megtervezett élete van gyerekkorától kezdve-tölt itt órákat).
2021. ápr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 anonim ***** válasza:
93%
#16 én nem ültem otthon egésznap és tanultam, mégis sikerült összehozni egy mesterdiplomát. ma meg épp szabadnapom van :)
2021. ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 anonim ***** válasza:
75%

Nem látjátok, ez egyértelmű provokáció?

"16 éves --> felnőtt"

"középiskoálában 3-as --> jó jegy"

Ilyen nincs, vagy teljesen más világban él

2021. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 anonim ***** válasza:
47%

Ha ő fodrász akár lenni, vagy műkörmös, sminkes, esetleg kozmetikus, aki akár néhány diplomásnál is jobban keres, akkor mi van? Nem csak az egyetem létezik..


Szerintem nem gáz, ha 16 évesen valakinek van barátja. Én engedném a lányomnak.

Nekem barátnőm volt 17 évesen,mégis diplomás lettem, nem zárta ki egymást a kettő, de ő nem is szeretne az lenni.

2021. ápr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!