Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám nem fogadja el, hogy...

Apám nem fogadja el, hogy felnőttem?!

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, 10 hónapja van barátom. Apám szerint nekem a tanulással kell foglalkoznom, nem a pasizással és nem a barátnőimmel. Barátommal se enged sehova, nem engedi hogy átmenjek hozzá, mindent tilt. Pedig 3-as tanuló vagyok. Most is úgy volt hogy szombaton (holnap) elmegyek barátnőkkel városba csavarogni de most oda se akar elengedni. Már kezd elegem lenni, felnőttem, miért viselkedik úgy mintha még csak 11 éves lennék?!
2021. ápr. 16. 10:41
 51/93 anonim ***** válasza:
0%
50 hát ja, de azt is figyelembe kell venni, hogy van, aki inkább melós alkat és nem szeret magolni, meg ücsörögni, ezért jó neki a 3-as mert az olyan közepes, és nem egy slendréhán bukdácsolós.
2021. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy sztem ezt a kérdést egy apuka írta ki :D
2021. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

#27: "26, és ha nem akar egyetemista lenni, ahogy írja? Ha az a vágya, hogy pl fodrász legyen mert imádja ?" 16 évesen az ember még lósz@rt sem tud magáról stb. Az olyan 25 környékén áll elő.

Ezért, hogy ha módosítani akar vagy akár csak más dolgokat kipróbálni, a lehető - ésszerűen - legjobban kell tanulnia, hogy legyen választási lehetősége, ha akar. Ha teszem azt, mégis fodrász helyett könyvelő akar lenni, akkor nem mindegy, hogy a felvételihez 1 vagy 2 jegyet kell javítani. De ha 18 évesen színjeles érettségivel is azt mondja, hogy szakmát akar, akkor nyelek egyet, és támogatom.

2021. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:
0%
53, nem véletlen, hogy nem számít sehova csak az utolsó két év,ergo a 3-as nem rossz. Amúgy hidd el, van aki tudja annyi idősen hogy akar-e még éveket tanulni vagy sem..
2021. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:
12%
Na a sok gazdag diplomás jól lepontozott, pedig elfogadott a fodrászotok jobb órabérben dolgozik nálatok :D
2021. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 anonim ***** válasza:
70%
#55 nem is sajnálom tőle, ha jól dolgozik és megérdemli. de ahhoz hogy jól doglozzon, meg kellett rendesen tanulnia a szakmát. és abban rendesen van pl kémia. kozmetikus ugyanez
2021. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim ***** válasza:
12%
56, De elég volt neki a 3-as is gimiben.
2021. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 anonim ***** válasza:
65%
#57 azt te honnan veszed?
2021. ápr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 anonim ***** válasza:
0%
Szóval ezért hülyeség, hogy 4-5-nek kell lennie mindenkinek és ha nem az, akkor nem is lehet kamaszkori élete, pl barátnők,barátok
2021. ápr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim ***** válasza:
0%

58, onnan hogy nem azon múlik, hogy hányas volt nyelvtanból meg töriből, stb... A szakmát kell megtanulni.

Apósom pl szerintem max 2-es volt középiskolában aztán háromszor annyit keres, mint egy diplomás.

2021. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!