Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám nem fogadja el, hogy...

Apám nem fogadja el, hogy felnőttem?!

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, 10 hónapja van barátom. Apám szerint nekem a tanulással kell foglalkoznom, nem a pasizással és nem a barátnőimmel. Barátommal se enged sehova, nem engedi hogy átmenjek hozzá, mindent tilt. Pedig 3-as tanuló vagyok. Most is úgy volt hogy szombaton (holnap) elmegyek barátnőkkel városba csavarogni de most oda se akar elengedni. Már kezd elegem lenni, felnőttem, miért viselkedik úgy mintha még csak 11 éves lennék?!
2021. ápr. 16. 10:41
 61/93 anonim ***** válasza:
0%
58, ezt neked komolyan meg kell magyarázni diplomás létedre? (Feltételezem az vagy)
2021. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
0%
#61 igen, magyarázd meg, hogy csak azért mert valakinek szakmája van és abban is dolgozik, miért kell azt feltételezni hogy átlagos vagy átlag alatti tanuló volt. eléggé lenézitek a szakmunkásokat
2021. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
0%
62, Nem-nem! Azt próbáltam megértetni, hogy simán lehet,hogy valaki "csak" 3-as tanuló, mert nem egy stréber alkat, nem szeret tanulni, és attól még normális szakmája van, amivel akár többet kereshet egy diplomásnál is.
2021. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
0%
Szóval butaság elvenni emiatt valaki kamaszkorát.
2021. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:
89%
#63 ha valaki nem képes többre, akkor persze, nincs mit tenni, el kell fogadni a 3ast. attól még lehet rendes ember. de a lustaság az nem kifogás. és ha valaki jó szakmunkás akar lenni, akkor ne legyen lusta.
2021. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
71%
65, mint írtam, a tanuláshoz való lustaság nem egyenlő a munkához való lustasághoz. Nem mindenki szeret ülni és tanulni, hanem jobban szeret dolgozni, tevékenykedni. Sok szorgalmas embert ismerek, aki nem nagyon tanult, de a szakmájában nagyon jó, tisztességesen dolgozik, eltartja a családját, és egyáltalán nem lusta.
2021. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
100%
Majd 18 évesen sírni fogsz a sorgyárban, mert nem bírod az iramot... Bocsi kislány. De majd ha benő a fejed lágya megérted akkor már hiába bánod! A 3-as annyit ér, mint a papír a wcben...
2021. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
0%
67, csak gyár létezik? azt nem írta, hogy nem fog szakmát tanulni. Hú de sötét vagy.
2021. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:
100%
3-as eredmennyel még szakma is k3tséges...
2021. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:
17%
69, simán lehet hármas eredménnyel akár szakács, kozmetikus, felszolgáló, műkörmös, stb stb. (hirtelen ezek a női munkák jutottak eszembe)
2021. ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!