Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16-17 évesek! Milyen gyakran...

16-17 évesek! Milyen gyakran szoktatok veszekedni a szüleitekkel? És miért?

Figyelt kérdés
Én hihetetlenül sokat veszekszem a szüleimmel, a lustaságom miatt.

2021. ápr. 16. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Akkor inkább ők veszekednek veled. Bár én már nem a te korosztályod vagyok, annak idején mi is sokat veszekedtünk. De inkább az ért mert úgy éreztem sok dologban gyereknek kezelnek. Aztán később kiderült hogy a dolgok egy jó részében nekik volt igazuk. Na de vannak leckék, amiket úgy látszik, az embernek a maga bőrén kell megtanulni.
2021. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nap mint nap és mikor min xD. Egy szobában felejtett üres palacktól kezdve kb bármin.
2021. ápr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Én anno ennyi idősen naponta veszekedtem a szüleimmel, vagyis inkább ők velem. Folyamatosan baszogtattak a tanulással. Mai fejemmel azt mondom, hogy jobb lett volna odatenni magam és rámenni a tanulásra - de persze anno 16-17 évesen azt hittem - majd én azt jobban tudom.


Most 44 évesen már tudom, hogy jobb lett volna ha jobban ráfekszek a tanulásra. Nincs könnyebb dolog a világon, mint a tanulás.

2021. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
hetente egyszer kétszer. leginkább arról hogy rendetlenség van a szobámban vagy hogy nem mosogattam el magam után azonnal
2021. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én velük szinte soha. Csak ők szoktak egymással. Anyám napi szinten csesztet valamivel, de lepattan rólam. Szerencsére ő elég lusta típus, így csak a szóbeli cseszegetésig jut, odáig már nem hogy tegyen valamit az ügy érdekében. Így szépen hozzászokott mindenhez, pl. szobában kajáláshoz (évekig nyaggatott hogy kint egyek, mára ő is bent eszik a nappaliban) vagy hogy műhelyt csináltam a szobámból, még a ruhás szekrényt is száműztem mert kellett a hely, stb.
2021. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Lusta vagy"

"Olyan vagy mint anyád"

"Olyan vagy mint apád"

"Olyan vagy mint papád"

"Idegbeteg"

"Idióta"

Soroljam?

Ez nem normális család sajnos xD

2021. ápr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem mondod utolsó?

Engem anyám hülye pics@nak hívott ma, mert nem sepregettem fel:)

2021. ápr. 16. 16:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7-es jaj...nagyon sajnállak...anyám engem is sokat szekált anno a tanulás miatt, meg amiatt is, ha nem mosogattam el, de ilyet azért nem mondott.
2021. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, nézd egy picit a szülő oldaláról is, akkor is ha anyád nagyon vigyázhatna a szájára. Hányszor kellett azt gondolnia rólad, hogy "ennyi idős, és még ezt se lehet rábízni? "Hamarabb kész az adott munka, mint ahogy a veszekedés lecsengene.
2021. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már elmúltam 17, de szinte soha semmin nem veszekedtünk.
2021. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!