Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kamaszok, tud.játo.k mennyit...

Kamaszok, tud.játo.k mennyit keresnek a szüleitek?

Figyelt kérdés
Mert nekem fogalmam sincs, és ezért el sem tudom képzelni hogy milyen kereset számít átlagosnak meg jónak. Nem tudom milyen munkával mennyit lehet keresni, felőlem az átlagbér 150 ezer és 1 millió is lehetne, ugyanúgy elhinném.

2021. ápr. 18. 18:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagyok mar kamasz, kulon elek, de sosem tudtam, nem is erdekelt. Ha kellett valamire (ruha, cipo, buli), mindig adtak, de nem voltam olyan pofatlan, hogy pl. 150ezres telefont kerjek. Maig nem tudom, de jol elnek, ami kell, az mind megvan.
2021. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Anyámét nagyából tudom apámét meg nem tudom csak betippelni tudnám.
2021. ápr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Már rég nem vagyok kamasz, de középiskolásként tudtam. Tanultunk az adórendszerről elég komolyan (közgazdasági szakközépbe jártam), és valamit nem értettem az szja-val kapcsolatban. Ez pont valamikor január-februárban volt, az adóbevallás épp esedékes volt, úgyhogy apámmal közösen megírtuk a szüleim adóbevallását. Mondjuk nagy meglepetés nem ért, addig is tudtam kb, de onnantól pontosan.
2021. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából tudom
2021. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyjából tudom
2021. ápr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámét igen, apukámét nem.


17L

2021. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%

Nagyjából sejtem, de konkrét számot nem tudok. Nem is várom el, hogy megmondják.

16L

2021. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát kamaszként nagyjából tudtam. Vállalkozóként (mindketten) nyilván nem fix bevételük volt, de kb azért be tudtam határolni.
2021. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%
Én egyetemistaként tudtam meg, mikor a szoc.tám.-hoz kellett a jövedelemigazolás. Rendesen meglepődtem rajta (sokkal több volt, mint gondoltam és mint ahogy éltünk).
2021. ápr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

Én is az utolsó véleményét osztom.


Nagyon nagyon szerényen éltünk, semmi luxus cikkünk nen volt, átlagos autókkal, sose kaptam okostelefont nem nyaraltunk sehol...


Aztán kiderült hogy anyám és apám bőven 7 számjegyű összeget vittek haza egy hónapban.


Nagyon meglepődtem.

2021. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!