Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elítélnétek a lányotokat ha...

Elítélnétek a lányotokat ha kiderülne hogy “hármas” kapcsolatban élne két fiúval?18l

Figyelt kérdés
16 évesen jöttem össze a párommal és 2 év után kevésnek éreztük a testiséget ami közöttünk volt. Nem szerettünk volna szakítani mert szeretjük egymást és soha semmin nem veszekszünk, de kevés volt ezen a téren a kapcsolatunk. Internetes fórumon találtunk egy srácot akivel több találkozást követően lefeküdtem a párom tudtával. Ezt a fiút is szeretem, de őt csak úgy mint szexpartner. Az igazi szerelmem a másik fiú akit egyébként a szüleim is nagyon szeretnek, de nyilván nem vihetek haza két srácot. Tervezzük az esküvőt és gyerekeket is szeretnénk de nem tudnám most feladni ezt a kapcsolatot. Otthon nem merem elmondani,mert elég konzervatívnak a szüleim. Tudom hogy nem vagyok egy szentfazék de inkább élek nyitottan mint hogy feszültség legyen köztünk. És tudom hogy sokak szerint elítélendő amit csinálok, de a párom is tud róla nem arról van szó hogy megcsalom csak van amit nem kapok meg tőle.
2021. ápr. 18. 18:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
93%
Tök felesleges otthon elmondani, tervezni továbbra is ketten terveztek, nem hárman, a szexuális igényeid rád tartoznak (meg a párodra).
2021. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
92%
Miért kéne feladni ezt a kapcsolatot? Kettőtökre (pontosabban hármótokra) tartozik, ha mindenki jól érzi magát akkor ne változtassatok. Nincs közük hozzá a szülőknek, ne oda vidd hanem csináljátok máshol.
2021. ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy beteges kapcsolatrendszer. Ebben előbb utóbb valaki sérül, ha más nem, akkor a gyerek később. Én nem vagyok szentfazek, nem ítélem el, a szeretosdinel jobb egy fokkal, csak... Na... Hát elég beteges...
2021. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem, ha szerelmes vagyok valakibe akkor nem szexelek egy másikkal. Csak én vagyok elcseszett? 😂😂
2021. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy előbb utóbb kiderül és megromlik a kapcsolatom a szüleimmel.
2021. ápr. 18. 19:04
 6/62 anonim ***** válasza:
19%
Ne csodáld.... Ez prostitúció. Csak azt hiszed hogy legalizalt.
2021. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
81%
De hogy derülne ki?
2021. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
93%
#3 ez várhatóan 1 évig fog kitartani. Gyanítom hogy idővel a 3. fél is vágyni fog egy normális kapcsolatra, akkor majd kilép. De legkésőbb gyerek mellett már vége lesz, egyszerűen nem lesz rá idejük.
2021. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
81%
6, nézz utána mit jelent a prostitúció, mert nem ezt XDD
2021. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
75%
Ez olyan kapcsolat,mint a Járai Máté meg a Kira? Mert az is eléggé abnormális.
2021. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!