Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért szeretek máshol lenni...

Miért szeretek máshol lenni mint otthon?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok alapból otthon élek de sokat vagyok a páromnál és ott sokkal jobban szeretek lenni mint otthon de ez van bárhol pl apumnál (elváltak), meg mikor korházban voltam ott is nagyon jól éreztem magam és nem akartam haza menni. Otthon megvan mindenem, gyönyörű szobám van csak úgy érzem anyum gyerekként kezel (nagyon szeretem anyum) és ha máshol vagyok akkor teljesen más érzés meg jó hogy a magam ura vagyok. Lehet ez a probléma?

2021. ápr. 19. 16:41
 1/5 alletta ***** válasza:
55%

valami oka mégis lehet, hogy máshol jobban szeretsz lenni, mint otthon.

talán felszabadultabb, lazább érzéseid vannak ilyenkor.

2021. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Már meg is válaszoltad a kérdést:"a máshol vagyok akkor teljesen más érzés meg jó hogy a magam ura vagyok"
2021. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem csak simán arra vágysz, hogy leszakadj a szülőkről és elkezdd a saját, önálló életed.
2021. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
mert mostanában érik meg az igény a független életre. nekem kb 23 évesen kezdődött, egyre többet ütköztem anyámmal, egyre frusztrálóbb volt, hogy nem főzhetek magamnak, más adja ki nekem a feladatokat (nem azzal volt bajom hogy meg kellett csinálni, ahnem hogy más háztartásában kellett megcsinálnom, nem a sajátomban). röviden: frusztráló lett a gyerekszerep.
2021. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4, igen ezert kell elkoltozni. Nem majd 30 evesen is otthon lakni mint sokan manapsag. Jol tetted hogy elkoltoztel. Ez a normalis.

Kerdezo ha nem jó otthon ugyanezt kell tenned. Felesleges varogatni.

2021. ápr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!